Mam prosbe jezeli ktos ma zdjecia Przymorza prosze aby mi wyslal na adres email grembi0@poczta.onet.pl Bardzo mi na nich zalezy !! Z Góry dziekuje i Pozdrawiam Gdańszczan
00
~Mały
(23 lata temu) 28 grudnia 2002 o 10:24
Nio wiesz mieszkam tu od Dziecinstwa - Przymorze ... Wiec moze cos wygrzebie i zeskanuje narazie ppapaty ...a tak w ( ) po co ci ???