Fitness Klub Zdrofit

Siłownie i fitness kluby

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zawiedziona klientka - opinia wątek zamknięty Obsługa na recepcji w tym klubie to jakaś istna pomyłka! Praktycznie cały...
~zawiedziona klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Przemiła obsluga i dobry sprzęt (choć brak np podstawowych gum czy bosu na...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

po kilku wizytach zmieniam klub; dlaczego?: wątek zamknięty chodziłem jeszcze do Tigera, jestyem po miesiącu wizyt po ponad rocznej...
~G.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 grudnia 2018

generalnie polecam wątek zamknięty Plusy: przestrzeń na siłowni, miła obsługa w recepcji, duża ilość bieżni,...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Inna jakosc wątek zamknięty Tiger Gym to silowania z klasa. Moja poprzednia silownia (tez w Gdyni) byla...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

dobre miejsce wątek zamknięty Jako kobieta przeszłam ścieżkę przez kilka siłowni gdyńskich,w tej zostałam...
~sprinterka
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Jak dla mnie bezkonkurencyjna w Gdyni wątek zamknięty Dużo miejsca, dużo sprzętu, rewelacyjna strefa spa i bardzo dobre zajęcia...
~ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 października 2016

Polecam zajęcia u Roberta Chudzińskiego!! wątek zamknięty Fajny klub. Czysto, pani w recepcji miła, uśmiechnięta. Byłam na zajęciach...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Ocena wątek zamknięty Nizej napisana oponia jest tylko moja i nie trzeba sie z nia zgadzac. Pewnie...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry