Zdrowe Odkurzanie

Odkurzacze centralne

Wejherowo, Marii Konopnickiej 50A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - opinia wątek zamknięty Dzień dobry, na Firmę Pana Marcina trafiłem czytając opinię innych...
~Maciej
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2020

Jacek J - opinia wątek zamknięty Firma została wybrana przez nas po dość długim namyśle i poszukiwaniach,...
~Jacek J
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lutego 2020

Polecam wątek zamknięty Ta firma jest wzorem do naśladowania, wszystko zrobione dokładnie i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 października 2019

Jacek - opinia wątek zamknięty Tą firmę poleciła nam koleżanka, która była zadowolona z usług. Nie możemy w...
~Jacek
-

dodano: 5 września 2019

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Kolejny dowód na to, że wszyscy powinni robić tylko to, na czym się znają! Do...
~Małgorzata
-

dodano: 24 maja 2019

Projekt : odkurzacz. wątek zamknięty Zaproponowano mi innowacyjny projekt instalacji odkurzacza centralnego z...
~Monik Romualda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 grudnia 2018

opinia wątek zamknięty W ciągu 15 minut rozmowy telefonicznej można się dowiedzieć więcej o...
~Marianna
-

dodano: 17 października 2018

mechanik gdynia wątek zamknięty Wiedza sprzedawcy i dobre ceny. Tego właśnie oczekuję od porządnego sklepu....
~Krystian
-

dodano: 27 kwietnia 2018

warsztat gdynia wątek zamknięty Wiedza sprzedawcy i dobre ceny. Tego właśnie oczekuję od porządnego sklepu....
~roman1971
-

dodano: 27 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Fachowe doradztwo na naprawdę wysokim poziomie.
~Nina
-

dodano: 31 marca 2018

Mechanik Gdynia wątek zamknięty Zdecydowaliśmy się na usługi tej firmy po przeczytaniu pozytywnych opiniii w...
~Krysia
-

dodano: 21 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak szczerym i rzeczowym człowiekiem na...
~Agata
-

dodano: 17 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa klienta. Wybraliśmy odkurzacz Cyclo Vac i jesteśmy...
~Rafi7
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Profesjonalista w każdym calu! wątek zamknięty Na firmę natknełem się przypadkiem szukając odkurzacza centralnego do swojego...
~Adam Orzeł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2017

Polecam wątek zamknięty Zdecydowaliśmy się na usługi Pana Marcina po przeczytaniu wielu opinii -...
~AniaJ
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Faktycznie najtańszy sklep, po porównaniu kilkunastu miejsc zdecydowanie...
~Magdakowalczyk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Bardzo duży pozytyw, polecam wątek zamknięty W pełni mogę polecić, wszystko tak jak powinno być czyli solidnie. Instalacja...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Najlepsi fachowcy z którymi miałam do czynienia wątek zamknięty Szczerze mogę polecić pana Marcina i jego załogę. 1. Zaprojektował i zrobił...
~Wiesława
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry