Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dr Anna Szczurowicz endo / ktoś miał kontakt? polecacie? wątek zamknięty hej, Niewiele o tej Pani doktor znalazłam informacji. Przyjmuje w invikcie i...
~monica
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

Dobry Niedrogi dentysta Witam, poszukuje niedrogiego dentyste, ktory bez zbednych komentarzy daje...
~PP
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

Cera naczynkowa mam taki problem, mam cerę naczynkową, uzywam obecnie kremu Iwostin, ale...
~kasia
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

Ewa Śmigielska,radiolog Czy orientujecie się może czy pani dr przyjmuje codziennie czy tylko w...
~Aninka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2012

bacopa monnieri Witam - czy ktoś korzystał z tego specyfiku bacopa monnieri lub brahimi na...
dana20
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

beata408
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

Poszukiwany Dr. Borzęcki Czy ktoś wie gdzie przyjmuje?
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

gdzie operacja na żylaki ? Mam skierowanie na operacje żylaków.Chciałabym kilku wskazówek.
~Maria G
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

problem - może ktoś też miał? coś w jajowodzie.... Dziewczyny pomocy....od lutego staram się o dziecko czyli w zasadzie tylko 1...
~Kamyczek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

dobry hematolog ma ktoś może numer do doktora Matyśniaka? Wiem, że można go znaleźć w...
~krs
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

gdzie w trójmieście skład chemiczny kamieni nerkowych Witam , Czy może ktoś wie, gdzie w trójmieście można wykonać badanie składu...
~iwona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

ginekolog czynny w sobotę Hej:) Ma ktoś namiar na ginekologa który przyjmuje w sobotę? Miasto...
Kate84
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

DOBRY PULMUNOLOG GDYNIA - PILNIE!! Jak w temacie. Szukam pilnie dobrego pulmunologa w Gdyni. Znacie kogos?
~agusias81
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

ginekolog pilne koniecznie muszę odwiedzić ginekologa w tym tygodniu. powiedzcie, kto...
~potrzebujaca
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

~-ja
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

DERMATOLOG GDAŃSK POSZUKIWANY Witam Potrzebuję namiary na dobrgo dermatologa najlepiej NFZ dla...
~anetaa16
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

dermatolog na NFZ wrzeszcz i okolice Witam, poszukuje dobrego dermatologa na NFZ we wrzeszczu lub okolicy. Byloby...
~PP
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2012

PSYCHOLOG - stany lękowe Witam czy ktoś moze polecic dobrego psychologa który się zajmuje stanami...
~Pilnie szukam...
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

zmiana klimatu dla kaszlącego 4-latka Witajcie :) Mój syn ma przewlekły kaszel - robiliśmy wszelkie możliwe badania...
~samamama
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2012

chirurg stomatologiczny Witam :) Poszukuje dobrego chirurga stomatologicznego na NFZ. Czy ktoś z...
~dentysta
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46346

postów

6319

wątków

do góry