Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dr Kwolek czy ktoś wie gdzie przyjmuje dr Kwolek?
~Nutka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

tabletki na odchudzanie jakie sa waszym zdaniem najlepsze tabletki odchudzające ?
~Edzia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

badanie osteoporozy gdzie można zrobić badanie na osteoporozę z NFZ?
~misia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

Trzecia grupa cytologiczna Czy ktoś miał 3 grupę wyniku cytologii, jeśli tak gdzie robiłyście wycinek...
~jaaaaaaaa
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

unittron Gdzie mogę znaleść w trójmiescie zabiegi magnetoterapii unittron?
68eluchna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

nazwijmy to zdrowie psychiczne... dokladniej: Zyciowa Trauma ;( Jakis czas temu wprowadzily sie obok 3 studentki, odrazu jedna wpadla mi w...
kinley
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

depilacja laserowa Szukam dobrego gabinetu, gdzie moza leserowo usunac nadmierne owlosienie z...
~awina
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 stycznia 2012

szpital ceynowy w wejherowie - opinie intereują mnie opinie dotyczące zabiegów laryngologicznych u dzieci...
~mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

PILNIE poszukuje kontaktu do dr Raczkowskiej alergolog witam pilnie szukam jak sie zarejestrować do dr Raczkowskiej numer 520 40 37...
wercia83
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

JAKI JEST NAJLEPSZY DERMATOLOG W 3 CITY-POMOCY !!!! ludzie POMOCY!!! Nie mam sily juz chodzic od lekarza do lekarza!!! Kazdy...
~ANIULA
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

Zdrowie w Stylu Wellness Znacie Drogi Utraty Wagi? 1. Droga Intensywnej Utraty Wagi 2. Droga...
~Sebek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Znamiona usuwać czy nie????????????? Witam Od lat nurtuje mnie w/w pytanie. Jak to jest ruszać to czy nie? Wiem,...
~axa
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

USG genetyczne w Gdańsku Witajcie, czy któraś z Was robiła ostatnio USG genetyczne (11-13 tydzień...
LenkaKlosik
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 stycznia 2012

szukam dobrego ortopedy po 7 msc od porodu i przewlekłym bólu okolic kości ogonowej zrobiłam rtg i...
~ehhhh
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

Dobry ginekolog na NFZ?? Witam:) Mam 21 lat i szukam godnego polecenia ginekologa na NFZ :)::):) Który...
~XXX
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Czas oczekiwania na artroskopię kolana w pomorskim NFZ - macie jakieś doświadczenia ? Czeka mnie taki zabieg i póki co kompletnie nie wiem ile będę musiała...
~Stef
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Gdzie najlepiej wykonują badanie HSG-drożność jajowodów? Mam ogromny dylemat gdzie zrobić to badanie? Ponieważ ważna jest prawidłowa i...
~Marzena2
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 stycznia 2012

Grupa DDA - Gdańsk Witam, Chciałabym prosić o polecenie mi dobrej grupy wsparcia DDA. Jeżeli...
~Nadia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

szukam dobrego laryngologa witam:) szukam dobrego laryngologa z Trójmiasta, ponieważ chciałabym aby...
Belinea28
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

dermatolog Szukam dobrego dermatologa w Gdyni dla nastolatka.
~zanka
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46343

postów

6319

wątków

do góry