Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kosmetyczka wątek zamknięty Usługi Pani Doroty rewelacjacyjne, po kilku zabiegach widać efekty na twarzy....
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2016

fachowa obsługa wątek zamknięty Pani Dorota to uczciwa, rzetelna a przede wszystkim doświadczona kosmetyczka,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 maja 2014

zawiedziona wątek zamknięty Przykro ale jestem zmuszona wystawic negatyw gdyż jestem nie zadowolona na...
~Lucyna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

stała klientka wątek zamknięty Korzystam z usług pani Doroty i pani Kasi regularnie od dwóch lat i jestem...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2013

ewcia wątek zamknięty uwazam ze opinia o salonie jest b,nisprawiedliwa. jestem stała klientka od...
~slawa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2013

prawdziwy relaks wątek zamknięty Miłe, przyjazne miejsce z profesjonalną obsługą w którym można tylko odpocząć...
~zabiegana mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

Super całokształt wątek zamknięty Sami fachowcy w swoich dziedzinach, zawsze gotowi udzielić rady. Nigdy nie...
~tajemnicza klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

polecam! wątek zamknięty Znakomita, fachowa obsluga i przystepne ceny!
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

POLECAM! wątek zamknięty Najlepszy salon w Trójmieście! Gorąco polecam. Pani Dorota jest...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

POLECAM wątek zamknięty Polecam Julke - jest pozytywnie zakrecona a przy tym profesjonalistka :)...
~D.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

ocena wątek zamknięty Kolezanka mnie namowila i poszlysmy do salonu na Grobli. srednio mi sie...
~Monia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 października 2010

Świetne miejsce wątek zamknięty Chodzę tam z przyjemnością. Pani Dorota (kosmetyczka)jest naprawdę...
~jobi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 lipca 2010

REWELACJA! wątek zamknięty Bardzo dlugo szukalam salonu, w ktorym bede zadowolona nie tylko z jakosci...
~aga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 listopada 2009

Klimatyczne miejsce wątek zamknięty Fantastyczna, profesjonalna obsługa, odprężająca atmosfera. gorąco polecam.
~Nowa, stała klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 listopada 2009

X - opinia wątek zamknięty gorąco polecam!
~X
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

15

wątków

do góry