Zdrowojedz.pl

Catering dietetyczny

Gdynia, Kapitańska 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia wątek zamknięty Wreszcie lokalny Catering, Super dostawy od 17 - 6 czyli wiem co jem już od...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2021

Asia - opinia wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre dostarczane na czas, dietę można w każdej chwili...
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lutego 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Nie polecam tego cateringu. Nie wywiązali się z umowy tłumacząc się ciągłymi...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lutego 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Ze zdrowojedz.pl współpracujemy od ponad pół roku, nigdy nie było problemów z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz w zyciu mam do czynienia z tak niskim poziomem obslugi klienta....
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 marca 2020

Emilia - opinia wątek zamknięty Zamowilam 1000 kcal na 5 dni i moge powiedziec ze jest to jeden z najgorszych...
~Emilia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Tomasz - opinia wątek zamknięty Jeżeli ktoś liczy na dietę pełno węglowodanową to śmiało. Same węglowodany,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Smacznie, pysznie, lekko wątek zamknięty Zdrowojedz jest dla mnie strzałem w dziesiątkę.Bardzo dobre, estetycznie...
~małgosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Rewelacja wątek zamknięty Dieta wegetariańska z ryba dla mnie rewelacja! Urozmaicona dieta, prosto pod...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Ania dieta dla diabetyka wątek zamknięty Dieta bardzo różnorodna. Zamawiam od miesiąca i jestem bardzo zadowolona....
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Sandra - opinia wątek zamknięty Za tak niską cenę nie oczekiwałam niewiadomo czego, ale jeżeli wzięłam 1000...
~Sandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Masakra wątek zamknięty Chyba bedzie to jedyna prawdziwa tutaj opinia. Jak widac wszytskie poprzednie...
~Lala.gut
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2019

Asia - opinia wątek zamknięty Testowałam dużo cateringów w Trójmieście i znalazłam ten mój idealny!! Jest...
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

Zdecydowanie najlepsza dieta w pudelkach wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza dieta w pudelkach jaką jadłam dotychczas, posiłki...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lipca 2019

Super i smacznie wątek zamknięty Pyszna rybka w zestawie naprawdę polecam podwieczorek niebo w gębie nie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

Rewelacja wątek zamknięty Rewelacyjna dieta, aż chce się jeść i nie mogę się doczekać kolejnego zestawu.
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lipca 2019

Bardzo smaczne i pięknie wygląda wątek zamknięty Korzystałem już z wielu diet pudełkowych ale ta od Zdrowojedz.pl to...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry