Zdrowy Rower

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdynia, Wielkokacka 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafał - ocena nowy temat Rower zrobiony szybko i sprawnie. Polecam wszystkim, szczególnie wygodne...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

M&Msy - opinia Polecamy gdyż ekipa w tym punkcie podchodzi do tego co robi z pasją i zna się...
~M&Msy
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 28 sierpnia 2023

Lucjan - opinia Hejo. Wyobraźcie sobie sytuację. Wpadam do chłopaków za pięć 12 zarobionych...
~Lucjan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Solidnie, terminowo, zgodnie z ustaleniami, dodatkowe porady techniczne....
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 listopada 2021

Super :) wątek zamknięty Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam!
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 marca 2019

Zdrowy rower tak wątek zamknięty Bardzo dobry serwis gdzie spokojnie można oddać swoją maszynę. Mikołaj...
~Przemo
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lutego 2019

Doskonaly serwis wątek zamknięty Świetna obsługa, wszystko zgodnie z umową, na czas, profesjonalnie i miło....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 maja 2018

Chłopaki ze Zdrowego Roeru bardzo mi pomogli. wątek zamknięty Do wyjazdu do UK zostały 3 dni, do nadania roweru 2 dni. Na ostatnim treningu...
~Michał Ossowski "Ossa"
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2016

Uwaga Straż miejska zatrzymuje i wlepia mandaty za brak lampki w rowerze wątek zamknięty Znaleźli sobie nowe źródło dochodów, po tym jak miasto napędza i promuje...
~Michał
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Jestem pod wrażeniem !!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm.... posiadam złożony rower elektryczny w którym od...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Polecam wątek zamknięty Mój rower zdecydowanie potrzebował pomocy, a teraz jeździ lepiej, niż tuż po...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Polecam! wątek zamknięty Kreatywni fachowcy! Pomogą w każdej sytuacji, doradzą, a rower potraktują jak...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Polecam ! wątek zamknięty Dobre podejście do klienta, wymieniają tylko to co trzeba a co najważniejsze...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Polecam :) wątek zamknięty Najlepszy serwis rowerowy w Trójmieście :) Chłopaki doskonale znają się na...
~Wiola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

Zmiana napędu Kross Level B3 wątek zamknięty Super ekipa miałem super części które dostałem w prezencie i marzenie by były...
~Feliks
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Super wątek zamknięty Mój naprawdę zużyty, 16 letni rower "dostał" kopa i drugie życie....
~Monika Marciniak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

ROWEREM PO KUBIE wątek zamknięty Zdrowy Rower przygotował perfekcyjnie rower do wyprawy rowerowej po Kubie....
~Gosza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

Serwis Gazelle wątek zamknięty Rower oddałem w celu: - wymiany piast na piastę z dynamem (czyli przelecenie...
~Maciej Rutecki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

profesjonalny serwis wątek zamknięty Od ostatniej wizyty to moj nowy rowerowy serwis. Profesjonalna i mila...
~Rafal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

Pasja=prawdziwy serwis wątek zamknięty Kolejny raz korzystałem z uslug Zdrowy Rower. Zawsze mogę liczyc na...
~Tomasz Huciński
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry