Zdrowy Rower

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdynia, Wielkokacka 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM!!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, pasja i zaangażowanie. Wzorowy serwis i obsługa...
~Dawid "Kocham Ciastka"
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

POD WRAŻENIEM wątek zamknięty Serwis polecony przez znajomego, pojechałem wypróbować zdolności serwisantów...
~Arek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Kasia-zadowolona klientka! wątek zamknięty Serwis "Zdrowy ROWER" to przede wszystkim fajna i sympatyczna obsługa która...
~Kasia i uzdrowiony rower;)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2015

100% zadowolenia wątek zamknięty Kilka osób opowiadało mi o "Zdrowym Rowerze" i ostatnio sama się przekonałam,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

Bardzo dobry mały serwis prowadzony przez pasjonatów wątek zamknięty Polecam usługi Zdrowego Roweru, gdyż konsultują wszelkie wymagane naprawy...
~V-da
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Fachowcy w każdym calu, doradzą, pomogą i przeprowadzą naprawę. Osobiście...
~adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Ekstra serwis! wątek zamknięty Opinia wystawiana po półtorej tygodnia kręcenia. Rower chodzi lepiej jak...
~Adrian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

Szybko, solidnie i tanio wątek zamknięty Już kilkakrotnie oddawałem rower do tego serwisu. Za każdym razem wracał do...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

super serwis wątek zamknięty Wiadomo rowery się psują. Nie wszystko da się naprawić samemu , dlatego...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

uzdrowione rowery wątek zamknięty Dwa razy zgłosiliśmy się z problemami i dwa razy nasze rowery zostały szybko...
~Kat
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 stycznia 2015

POLECAM! wątek zamknięty Polecam SERWIS ROWEROWY Zdrowy ROWER ! Panowie znakomicie znają się na swojej...
~Monia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry