Kończę pierwszy rok studiów dziennych (pedagogika - wczesna edukacja z nauczaniem języka angielskiego). A więc tak...mam bardzo mieszane uczucia na temat tej szkoły. Jeżeli chodzi o wykładowców to wszyscy są z UG, niektórzy mają dobry poziom i naprawdę wymagają (mam w grupie kilka osób które nie zdały), a niektórzy profesorowie to po prostu żenada... Jestem z tych osób, którym naprawdę zależy na porządnym wykształceniu, a nie na papierku. Niestety po pierwszym roku studiów czuję, że jest to rok zmarnowany na siedzeniu na d... i nic nie robieniu, jedyne co mogę pochwalić to wysoki poziom nauczania języka angielskiego (na czym najbardziej mi zależało). Mam łącznie 4 przedmioty związane z angielskim i wszystkie z nich są prowadzone w sposób profesjonalny. Co mnie najbardziej załamało w tej szkole...przy rekrutacji obiecywano dodatkowy język hiszpański (przez cały rok nic nie dały pisane petycje i prośby...). A tak to jest powiedzmy ok...bardzo miła obsługa dziekanatu, biblioteki.
Gdybym miała wybierać jeszcze raz studia...raczej nie wybrałabym tej szkoły, ale niestety nie mam porównania z innymi uczelniami.
Pozdrawiam, udanego wyboru! :)