Widok

Zdzierstwo!!! Nigdy więcej Zdunek!!!

Kupiłem nowe auto w salonie. Po krotkim czasie okazało się że auto było wcześniej uszkodzone, tzn uległo wypadkowi. Niestety przy kupnie nie zostałem o tym poinformowany. Zamierzam wytoczyć powództwo cywilne. Auto nie sprawuje się dobrze. W serwisie cały czas powołują się na jakieś procedury Reno Polska itd czyli poprostu umywają ręce od odpowiedzialności!!! Nie mam zamiaru się z nimi handryczyć, bo od tego są sądy i adwokaci. Do zobaczenie w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe. Ps. Ludzie nie kupujcie samochód u Zdunka,ani nie serwisujcie tam pojazdów!!! Przykład jeśli płacisz za przegląd koło 1000 zł to auto umyją i całują po rączkach, a przeglad trwa około 2 godzin. Natomiast w przypadku naprawy gwarancyjna, która trwa często koło 6-8 godzin, nawet nie umyją auta. Czyste zdzierstwo i brak profesjonalizmu!!!
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 6
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja do takiego wniosku doszedłem już w 2003 roku, kiedy to w przypadku zabrudzonego filtra paliwa próbowano mi wmówić iż powodem trudności z uruchomieniem silnika są zużyte wtryskiwacze( zaproponowano wymianę za ok 8000 zł). Potraktowałem to jako bróbę wyłudzenia i zabrałem stamtąd samochód na lawecie. Wymieniłem filtr za mniej niż 100 zł i samochód normalnie jeżdził.
Popieram apel, aby nie korzystać z tego serwisu i nie kupować samochodów tej marki, bo zarówno samochody jaki i wszystkie autoryzowane serwisy tej marki delikatnie mówiąc są do kitu.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry