Zegarmistrz

Zegarmistrz

Gdańsk, Jagiellońska 10L

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
DariuSz - opinia wątek zamknięty Jeśli masz zegarek/zegar do naprawy, to polecam w 100% Zegarmistrza Pana...
~DariuSz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

milo - opinia wątek zamknięty Najlepszy zegarmistrz z jakim miałem do czynienia,bije tego pana z...
~milo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Wiesław - opinia wątek zamknięty Świetny fachowiec. Doprowadził do sprawności pamiątkowy zegarek,który przez 2...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2021

michał - opinia wątek zamknięty miałem dwa zegarki do naprawy , ośmiu zegarmistrzów nie podjęło się...
~michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Pan Andrzej wykonuje kawał dobrej roboty, do tego jest miłą osobą. Uratował...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Polecam, szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Polecam Pana Zegarmistrza. Naprawił mój bardzo nietypowy zegarek, z którym...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Najlepszy zegarmistrz wątek zamknięty Prawdziwy fachowiec! Pan Andrzej zna się na tym co robi. To nie jest jeden z...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

Mistrzostwo. wątek zamknięty Fachowiec bez dwóch zdań.Profesjonalizm na całego.P.Andrzej naprawia, nie...
~A.K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2017

Uczciwy i najlepszy zegarmistrz w Trójmieście wątek zamknięty Od lat Pan Andrzej naprawia moje i znajomych zegary i zegarki. Jest...
~Viola z Wrzeszcza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

Prawdziwy fachowiec. wątek zamknięty Od 10 lat naprawia moje zegary. Polecam - prawdziwy fachowiec.
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 czerwca 2016

Najlepszy fachowiec jakiego znam. Polecam wątek zamknięty Pan Zegarmistrz od lat naprawia moje zegarki i zegary. Zawodowo doradzi....
~Cezary
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry