Zegarmistrz K. Rudzionek

Zegarmistrz

Gdańsk, Podwale Staromiejskie 62/68

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jakub - ocena Pomimo faktu ze inni zegarmistrzowie mówili ze zegarek jest do wyrzucenia dał...
~Jakub
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2023

Janusz - opinia Zdecydowanie nie polecam Nie mily apodyktyczny Cena uslugi b droga 100...
~Janusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 kwietnia 2023

Basia - opinia Na super duży plus Słowny, pewny i rzetelny Oby więcej takich usługodawców
~Basia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 marca 2023

RC - opinia Nikt nie chciał naprawić 150 - letniego zegarka, jestem pod wrażeniem -...
~RC
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 marca 2023

Marcin - opinia Fachowe doradztwo na najwyższym poziomie, pomoc w zorganizowaniu trudno...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2023

Marek - opinia wątek zamknięty zegarek chodzi super i dokładnie marki orient !!!!!
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Cobben - opinia wątek zamknięty Odradzam. Niemiły zegarmistrz. Wrażenie jakbym cofnął się do PRL. Odniosłem...
~Cobben
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lutego 2021

Zadowolona klientka wątek zamknięty Mam replikę stojącego zegara niestety po 8 latach podczas nakręcania pękła...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Zegarmistrz na wage zlota wątek zamknięty Niewielu jest tak znakomitych fachowców ,jestem w pełni zadowolony z serwisu...
~Slawek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Rzetelny i sumienny zegarmistrz wątek zamknięty Zegarek naprawiony z prawidłową starannością i w przystępnej cenie. Bardzo...
~Łukasz Domek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

bpiwak - opinia wątek zamknięty Bardzo pomocny Zegarmistrz. Przede wszystkim sie nie poddaje w szukaniu...
~bpiwak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Takich fachowców brak na rynku wątek zamknięty Polecam zegarmistrza. Nie jeden zegarek już tam naprawiałem. Też duże stojące...
~Orzeł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

polecam wątek zamknięty W lutym br. oddałem do naprawy dwa zegarki- Rado kwarcowy i Omega mechaniczny...
~P.Z.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

dobry fachowiec wątek zamknięty Oddałam zegarek Omega do naprawy. Usługa wykonana w terminie i za przystępną...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry