Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo zadowolona wątek zamknięty Bardzo fachowe podejście do tematu. Nikt w Polsce nie chciał podjąć się...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Negatyw wątek zamknięty Miałem nieprzyjemność korzystać z serwisu. Zegarek kupiony w time trend na...
~Ariel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Pracująca tam blondynka, jeśli ktoś zadaje jakieś pytania, staje się...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2016

Zegarmistrz wątek zamknięty Uwaga! Bell time sarnowscy. Na zegarmistrz w centrum kowale!!!! Nieudaczny...
~Ula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Coś chyba jest nie tak wątek zamknięty Po nieudanej próbie wymiany baterii w sprawnym zegarku (posypały się...
~Rafa
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Niezla przebitka! wątek zamknięty Witam, jakiś czas temu byłem zainteresowany paskiem do zegarka Casio. W...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

Profesjonalna oraz ekspresowa usługa wątek zamknięty Upadł mi zegarek z wysokości około 1m. W związku z tym zdarzeniem...
~Kryzsytof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

usługa gratis wątek zamknięty Pozytywnie zaskoczeni, dostaliśmy namiar na ten zakład w...
~Jan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

Bardzo Zadowolony wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług Pana zegarmistrza. Przyniosłem mój...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Państwo Sarnowscy jako jedyni w Gdańsku zainteresowali się moim problemem i...
~Dorota S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

Średnio. wątek zamknięty Witam, zegarmistrz uprzejmy i fachowy, zna się na tym co robi, natomiast pani...
~Daniel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

:) wątek zamknięty Dziś szukałem dobrego zegarmistrza po kilku telefonach do sklepów...
~Jakub
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

:) wątek zamknięty Moi ulubieni serwisanci,zawsze pomocni,tylko tu naprawiam swoje czasomierze...
~Maja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry