Widok

Żele intymne

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić tkai własnie żel intymny. Ale nie mam pojęcia jaki wybrać. Jakie polecacie? A jakich nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli nawilżający to be lover. Naprawdę fajny, daje bardo duże nawilżenie a ze jest na bazie wody to się nie klei
Wiśniowy durex
Nie polecam bezwonnego z rossmana, mało wydajny i sie leje.
No i super jest jeszcze libi gel, coś ala durex o ale daje o wiele lepsze odczucia. Jest to żel stymulujacy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i nadal nic już nie wiem :D Byłam wczoraj w markecie i przeglądałąm sobie poszczególne żele ale w koncu nie kupiłam. Czym sie różnią zele normalne od tych stymulujących?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zele normalne nawilżają, ewentualnie dają lekkie efekty takie jak rozgrzewanie i chłodzenie (chociaż osobiście tego efektu rozgrzewającego nie lubię bo mnie piecze, ale w sumie każdy woli coś innego tak wiec mi może nie pasować ale komuś już tak) A żele stymulujące poprawiają wrażenia płynące ze stosunku. Taki durex o daje naprzemienne uczucie gorąca i zimna, jakby takie pulsowanie. Ale nie polecam za bardzo ponieważ jest niewielki (ma chyba 10 ml) a cena jest zupełnie nieadekwatna ponieważ są lepsze żele stymulujące, tyle że nie są tak rozreklamowane. O wiele lepszy jest libi gel o którym wspomniałam wcześniej. Ma większa pojemność, kosztuje mniej a przy tym zwiększa ukrwienie okolic intymnych tak wiec seks jest o wiele przyjemniejszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy kupię ten żel gdzieś w Gdyni albo w Gdańsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak szukaj na delove . pl to jest sklep z Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Libi gel z tego co wiem jest jedynie do zamówienia przez internet :) Chociaż pewnie są jakieś sex shopy, które mają go w ofercie ale sama w takich miejscach nie bywam to nie wiem (wole zdecydowanie zamawiać przez neta, jest to dla mnie o wiele dyskretniejsze).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po co żele...jak trzeba super faceta i jak zrobi po francusku to bez żelu się obejdzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no właśnie-dobry macho-men i żele niepotrzebne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również ostatnio miałam okazję wypróbować sobie libi gel. Szczerze mówiąc byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu, jednak jak bardzo się myliłam, odkryłam już po pierwszym użyciu. Po prostu wcześniej próbowałam wiele innych zeli które nie dawały takiej przyjemności a mnie piekły. Żel zapewnia cudowne doznania, tak jak tutaj piszą inne osoby powoduje wieksze odczucia podczas dotyku co powoduje dużą przyjemność oraz szybsze osiągnięcie orgazmu. Fajna mała i poręczna buteleczka ale wbrew pozorom żel jest bardzo wydajny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to jest coś takiego jak durex intense? Pytam sie bo ostatnio mega się na nim zawiodłam. Producent obiecywał uczucie gorąca i zimna ale sama jedyne co czułam to po prostu nieprzyjemne pieczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No coż, sama też za nim nie przepadałam. Chociaż dużo tutaj zależy od tego czy masz podrażnienia. Bo jeśli masz podrażnienia to faktycznie może Cie piec. Libi gel nie powinien piec, nie powoduje podrażnień, po prostu poprawia odczucia podczas uprawiania seksu. Jest delikatniejszy, z drugiej strony seks jest przyjemniejszy i daje mocniejsze wrażenia. Trudno tutaj opisać działanie ale warto wypróbować i to bez dwóch zdań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

do góry