Widok

Zepsuta maszyna

padła mi maszyna chyba chodzi o łożysko to jest wgl do wymiany czy nie do uratowania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem że łożyska w bimexie mają a jak mają to i znaczy ze wymienić się da więc spokojnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

do góry