Widok

Zerówka w SP 3 Gdańsk Chełm

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Proszę o informację od rodziców dzieci, które wysłało dzieci do zerówki w szkole podstawowej nr 3 na gdańskim chełmie.
Jaki dzieci się czują w nowym otoczeniu? Jak wyglądają zajęcia? Czy jak dziecko idzie do świetlicy to co oo tam robi? Czy ma organizowany czas czy raczej siedzi i sie nudzi. Jak wygląda sprawa z posiłkami? Bo wiem że dzieci razem jedzą II śniadanie z domu a pozniej jest obiad? a jak jest z podwieczorkiem czy dziecko ma coś czy musi swoje jedzenie przynosić? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Zastanawiam się czy wysłać dziecko do zerówki w SP3 czy zostawić w zerówce w przedszkolu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

w przedszkolu dziecko zawsze będzie lepiej dopilnowane niż w szkolnej świetlicy, ja bym zostawiła :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dziecko chodzi do zerówki w tej szkole. Cóż na początku na pewno odczuwa się dużą roznice niż to co bylo w przedszkolu,ale tak czy siak w końcu do szkoly pójdzie więc moze lepiej za wczasu się stopniowo przyzwyczajać. Dzieci jedzą drugie śniadanko z domu, po zajęciach ok 13 idą na obiad do dużej szkoly, te dzieci które wracają idą do świetlicy. Tam panie czasem coś organizują, wspólne prace itp, a czasem dzieci mają czas wolny. Podwieczorek to już we własnym zakresie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy jest tu ktos kogo dziecko idzir do 1 klasy do sp 3 ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (6 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

do góry