Widok

Zerówka w SP 3 Gdańsk Chełm

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Proszę o informację od rodziców dzieci, które wysłało dzieci do zerówki w szkole podstawowej nr 3 na gdańskim chełmie.
Jaki dzieci się czują w nowym otoczeniu? Jak wyglądają zajęcia? Czy jak dziecko idzie do świetlicy to co oo tam robi? Czy ma organizowany czas czy raczej siedzi i sie nudzi. Jak wygląda sprawa z posiłkami? Bo wiem że dzieci razem jedzą II śniadanie z domu a pozniej jest obiad? a jak jest z podwieczorkiem czy dziecko ma coś czy musi swoje jedzenie przynosić? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Zastanawiam się czy wysłać dziecko do zerówki w SP3 czy zostawić w zerówce w przedszkolu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

w przedszkolu dziecko zawsze będzie lepiej dopilnowane niż w szkolnej świetlicy, ja bym zostawiła :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dziecko chodzi do zerówki w tej szkole. Cóż na początku na pewno odczuwa się dużą roznice niż to co bylo w przedszkolu,ale tak czy siak w końcu do szkoly pójdzie więc moze lepiej za wczasu się stopniowo przyzwyczajać. Dzieci jedzą drugie śniadanko z domu, po zajęciach ok 13 idą na obiad do dużej szkoly, te dzieci które wracają idą do świetlicy. Tam panie czasem coś organizują, wspólne prace itp, a czasem dzieci mają czas wolny. Podwieczorek to już we własnym zakresie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy jest tu ktos kogo dziecko idzir do 1 klasy do sp 3 ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Dziki w okolicy Więckowskiego (4 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

do góry