Widok

Zespół CRAZY- Bojano

Bojano Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,
czy ktoś może wyrazić opinię na temat zespołu Crazy z Bojana z "Centrum Zespołów"? Myślę o ich wynajęciu na wesele stąd pytanie czy ktoś już korzystał z ich usług lub był na weselu prowadzonym przez Crazy?
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 3
są tak CRAZY że nikt o nich nie słyszał...;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 25
może nazwa odnosi się do zainteresowanych ich wynajmem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 23
A owszem, byłem na weselu przyjaciela, dokładnie wczoraj - kapela naprawdę niezła, wszyscy się bawili na całego i wiem, że paru gości co się żenią w przyszłym roku zamierzają ich wynająć na swoje wesela... To nie jest hehe reklama. Po prostu super głosy, fajna dynamiczna muza i prowadzenie. Pozdro
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 8
A jakieś namiary?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To całe "centrum zespołów" to jakaś ściema
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 25

Żadna ściema, tylko profesjonalna firma skupiająca coraz większą ilość zespołów weselnych :)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 7

O profesjonalizmie nie można powiedzieć na temat tego zespołu. Menager bardzo nas namawiał na ten zespół a okazało się w dzień wesela że grały 2 zupełnie inne osoby. Zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym. Wymówką była "grypa żołądkowa'. Repertuar był ustalony a grali co chcieli i robili długie przerwy. Jestem zawiedziona....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 21

Nieprofesjonalna grypa żołądkowa... Ogarnij się dziewczyno! Tak pisać może tylko, kto nigdy na to nie chorował.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

Też byłam na weselu gdzie grał ten zespół . No cóż szału nie ma na swoje wesele bym ich nie wzięła potupajce i tyle. Daleko im do porządnego wokalu ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 19

Dziękujemy konkurencji :-)
niezła beka z takich wpisów, ale cóż, szacun! umiesz pisać....
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zespół Crazy - Rewelacja! Serdecznie polecam! Angelika, Romek i Marcin grali na naszym weselu 12 października w Małkowie. Gdybym miał wybierać ponownie zespół na wesele, zdecydowanie wybrałbym ich. Bardzo profesjonale podejście, zaczynając od spotkania organizacyjnego z Romanem. Miła rozmowa przy kawie, o tym jak chcielibyśmy widzieć nasze wesele. Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do każdej pary, prowadzą imprezę tak jak chce tego Para Młoda, a nie standardowym szablonem. Żadnego narzucania swojej wizji. Romek pytał o wiele rzeczy, dzięki czemu wiedzieli jakie mamy oczekiwania. Repertuar muzyczny mają bardzo wszechstronny, od starych klasyków, po nowe piosenki znane z radia. Wykonanie piosenek jak i prowadzenie wesela na najwyższym poziomie. Muzyka w blokach tanecznych zróżnicowana tak, aby każdy gość znalazł coś dla siebie. Przerwy pomiędzy blokami krótkie. Współpraca na samym weselu idealna, zarówno z nami oraz naszymi świadkami, jak i z fotografem, kamerzystą oraz obsługą sali. Przez całe wesele byli zaangażowani, cały czas aktywizowali gości do zabawy. Wszystko z uśmiechem na twarzy i pełnią energii. Oczepiny przeprowadzane fenomenalnie, bez przedłużania, z humorem i smakiem. Minęły dwa tygodnie od wesela, a my wciąż słyszymy same pozytywne opinie odnośnie zespołu. Jeszcze raz dziękuję za zapewnienie nam wspaniałej zabawy, będziemy pamiętać ten dzień do końca życia!
Pozdrawiamy, Ania i Daniel
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dramat
Najgorsza orkiestra na której miałam okazję się *bawić*
Brak prowadzenia wesela, zero interakcji z gośćmi, bardzo długie przerwy, utwory do których był ogień to 3 lub 4 max na całym weselu. Po oczepinach zaczęli grać o 2 i widać było że grają bo grają. Młodzi i goście bardzo rozczarowani i niezadowoleni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zgadzam się z ta opinia goście bawili się z grzeczności.. repertuar masakra prowadzenie imprezy również nie był zadowalający. Nie polecam tego zespołu nikomu !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry