Widok

Zespół LP z Elbląga ( gesek.pl ) - opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Ktoś miał ? słyszał ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Hmm zespół LP z liderem Ł. Gesek miał zagrać na naszym weselu. Niestety na 3 tygodnie przed weselem załatwił nam tylko kłębek nerwów. Mimo podpisanej umowy, wplacomej zaliczki lider zespołu wybrał sobie koncert na drugim końcu Polski. Tlumaczenia pana Ł. były wręcz wyssane z palca. Zdecydowanie odradzam i nie polecam.
Poszukaj bardziej odpowiedniego zespołu na tę wyjątkową noc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Łukasz Gesek już nie gra z tym zespołem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mieliśmy DJ z agencji artystycznej GESEK i to było rewelacyjne wesele. DJ Patryk spisał się bardzo dobrze, a sam Gesek , czyli szef firmy, dopilnował wszystkiego. Bardzo dziękujemy i polecamy. Naszym zdaniem muzyka była idealnie dopasowana, a konkursy były takie jakie chcieliśmy. Wszystko dopięte. Wesele odbyło się 24.08.2019 w Elblągu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie też grali, ale osobiście Gesek i było wszystko super. Widać, że koleś zna się na fachu, ma dobry głos, trzeba mu to przyznać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zespół LP i Gesek to dwie różne firmy. Kiedyś ,dawno coś tam pogrywali razem, ale dawne czasy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry