Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kompromitacja instytucji wg mnie wątek zamknięty Odbiór dowodu rejestracyjnego. Niby prosta sprawa, a spędziłam tam ponad dwie...
~A.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2018

Ewidencja Działalności Gospodarczej wątek zamknięty Fantastyczna obługa petenta, w ciągu kilku minut wszystko profesjonalnie...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

żenada wątek zamknięty próbuje sprawę już załatwić po raz trzeci w urzędzie, za każdym razem...
~BEATA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

SUPER!!! wątek zamknięty Byłem ostatnim petentem tego dnia.Do okienka dotarłem trochę po 17.00. (urząd...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

EWIDENCJA LUDNOŚCI wątek zamknięty Wizyta umówiona przez internet. Obsługa szybka, przez miłą i kompetentna...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

Rejestracja pojazdów, obsługa telefoniczna wątek zamknięty Próbuję cały dzień dodzwonić się do tego urzędu, chciałem umówić się na...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

wymiana dowodu rejestracyjnego wątek zamknięty nie wywiązują się z terminów, które sami narzucają (1 miesiąc). nie czynią...
~A Grzegorek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

DO KIEROWNICTWA POWYŻSZEJ PLACÓWKI wątek zamknięty Do szanownego kierownictwa, oraz osób zarządzających wydawaniem dowodów...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

SUUUUPER!! wątek zamknięty Obu Paniom, które w środę 25 października przyjmowały wnioski; dotyczący...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

rejestracja pojazdu wątek zamknięty W dniu 03.11.2017 godzina 8.40 rejestracja pojazdu.Termin ustalony...
~Waldemar Kiprowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Rejestracja pojazdu wątek zamknięty Dzisiaj wymienialam dowod rejestracyjny. Bylam umowiona on line....
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Rejestracja pojazdu wątek zamknięty Rejestracja Pojazdu - start godzina 8:00 zakończenie rejestracji 8:25...
~KKKK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Brak słów wątek zamknięty Sytuacja z wczorajszego dnia Pracę urzędnicy bardzo szanują i nie zależy im...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

ocena pracy urzedu wątek zamknięty wszystko przebieglo niemal doskonale.
~Lidia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

Żenująca sytuacja wątek zamknięty 31 maja 2016, przychodzę po odbiór dowodu rejestracyjnego. Oczekuje ponad 30...
~Krootki
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Dziękuje za miłą obsługę rejestracji pojazdu wątek zamknięty Mimo wiecznego narzekania na urzędy różnego typu uważam, że ten wyróżnia się...
~JAcek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

podziękowanie za rzetelną i miłą obsługę wątek zamknięty Chciałabym w imieniu brata podziękować trzem Paniom, które miały dyżur w dniu...
~Teresa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lipca 2016

wszystko ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty wszystko ok rejestracja auta bez kolejki umówione przez net na miejscu o...
~rs
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Najlepsza obsługa!!! wątek zamknięty Wyrabiałam córce dowód osobisty,przemiły pan nas obsługiwał doradził...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

przesympatycznie ! wątek zamknięty Wszytskie Panie super miłe, szczególnie Pani, która zajmuje się PKK - sporo...
~paula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry