Widok

Zestaw do hybryd

Hej dziewczyny, chce rozpocząć samodzielna przygodę z hybryda, chodzę do kosmetyczki i uważam że wystarczająco się napatrzylam. Teraz zastanawiam się od czego zacząć, czy kupić gotowy zestaw startowy jeśli tak to jakiej firmy? Zainteresowac się tymi "tanszymi", czy lepiej zainwestować w droższe bardziej znane? A może jednak kompletowac osobno? Co w takim razie będzie potrzebne a co zbędny gadżetem? Próbowałam podpytać się kosmetyczki, ale nie była chętna do rozmowy w tym temacie bo chyba obawialam się straty klientki
Dzięki za wszystkie odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam zestaw startowy z Semilaca i w zupełności mi wystarcza, robienie hybryd nie jest trudne i można spokojnie samemu dać sobie radę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba lepiej nie ryzykować i zamówić od razu gotowy zestaw z lampą led z semilaca albo neonail, raczej nie ma różnicy który. jeżeli chciałabyś zamawiać wszystko oddzielnie to na pewno potrzebne będą:
- lampa
- cleaner
- pilniczki i bloczek
- lakiery, top i baza
- aceton
- waciki bezpyłowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Co na szorstkie dłonie? (68 odpowiedzi)

Dziewczyny, pomóżcie, bo nie mam pojęcia czego używać. Wszystko mnie zaczyna uczulać (nigdy nie...

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

do góry