Widok

Zeta - opinia

Kiedyś byłam świadkiem skutecznej interwencji jaką podjęli panowi SM wobec włascieciela psa biegajacego w parku. Brawo!. A teraz oczekiwałabym takiej samej interwencji w ochronie zakładanych przez ZZM ozdobnych trawników przed budynkami mieszkalnymi. Ludziom się coś pomyliło i uważają trawniki za plac zabaw dla dzieci. Rozkładają koce, lezakują i grają w piłkę, niszczą trawnik i zakłócając spokój innym mieszkancom (tak jest m.in. przy Książąt Pomorskich).mimo że za rogiem jest własciwy plac zabaw. Chyba jest różnica między rekreacyjnym trawnikiem w parku, a trawnikiem miejskim. Prosze zwrócić uwagę mieszkańcom - rodzicom by dbali właściwie o wspólne tereny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Halo halo coś się chyba tu komuś pomyliło mieszkam przy kaz wielkiego i osobiście wolę jak moje dziecko leżakuje sobie na trawniku przy K. Pomorskich ponieważ ZETO popatrz na ten plac zabaw brud i smrud młodzież paląca i pijąca . Sama zhyba ze dwa razy organizowałam leżakowanie na tym trawniku i dzieci zawsze mają po sobie posprzątane więc przykro mi bardzo ale trawniki po to właśnie są
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wytknij nosa poza swój grajdoł

Trawnik jest dla ludzi,nie ludzie dla trawnika. Przejedz się za granice i zobacz,jak ludzie korzystają ze wspólnego terenu-po prostu KORZYSTAJA,kładą sie i depczą po trawie. Przecież mieszkańcy nie pija na tych trawnikach,nie sikają,tylko normalnie jak ludzie cieszą się czasem spedzonym na powietrzu.
Musisz być bardzo upierdliwa sąsiadką,której wszystko przeszkadza,więcej luzu i wiecej radości życzę. Moze sama usiądziesz na tym trawniku,z sąsiadka,wypijecie kawke i popatrzysz na wszystko z luźniejszej perspektywy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tak w ogole-ile Ty masz lat,bo piszesz jak zgorzkaniała,stara baba.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry