Straż Miejska

Straż miejska

Sopot, Armii Krajowej 105

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
sopocianka - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem, już kolejny raz. Poprzednio Straż w ciągu kwadransa od...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 grudnia 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Tragedia! Problem śmietniska zgłaszany od lat- strażnicy sobie nic z tego nie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 stycznia 2020

Totalna ignorancja. wątek zamknięty Na moje wezwanie dnia wczorajszego (04.03.2017) do tej pory nie dotarł żaden...
~Sopocianin Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

na pomoc psom wątek zamknięty Serdeczne podziękowania za błyskawiczną pomoc przy interwencji w sprawie...
~ins.ds.och.zw.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Tragedia! wątek zamknięty Oczekiwanie godzina, z czego nic nie dała ta pomoc bo trzeba było sie...
~W
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

Szeroka wiedza strażników miejskich w Sopocie wątek zamknięty Od strażników miejskich w Sopocie dowiedziałem się ze zatrzymanie pojazdu...
~kierowca z 30 letnim starzem
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

dziękuję! wątek zamknięty Chciałabym serdecznie podziękować dwóm Panom Strażnikom za wczorajszą pomoc w...
~Annuszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 grudnia 2014

masakra wątek zamknięty Człowiek wraca po pracy zmęczony do domu o 3 jest wszystko dobrze, o 6 brat...
~K
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Miło miło wątek zamknięty Bardzo pozytywne podejście do osoby popelniajacej wykroczenie ;) Niedziela...
~Toku
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2014

holowanie aut wątek zamknięty zholowywanie aut zupełnie bez powodu - auto nie stało na zakazie, nie...
~Mieszkaniec Sopotu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Skuteczność Straży Wzorowa wątek zamknięty Strażnik Miejski wspólnie z policją potrafił sprawnie zatrzymać dwu pijaczków...
~Kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

moja prośba wątek zamknięty Według Sądu Rejonowego dla Łodzi Śródmieścia, uchwała o zakazie handlu w...
~ghost
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Tydzień do Święta Zmarłych wątek zamknięty Tydzień do Święta Zmarłych . Nasi dzielni Strażnicy uwijaja sie ja w ukropie...
~Sopocianin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2012

Gdyby było zero, byłaby to właściwa ocena wątek zamknięty "Już łączę" - 15 minut wiszenia na telefonie i nic! Nikt nie odebrał. Nikt...
~jolka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

Zeta - opinia wątek zamknięty Kiedyś byłam świadkiem skutecznej interwencji jaką podjęli panowi SM wobec...
~Zeta
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2012

Straż Miejska w Sopocie wątek zamknięty I to za jakie pieniądze...Samochody parkują na zakazie,a oni twierdzą że tak...
~Mieszkaniec Sopotu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 października 2011

Kto utrzymuje Staż Miejską??????????????? wątek zamknięty Jestem Sopocianką i dokogo mam się zwrócić o pomoc jak nie do Straży...
~D K
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 listopada 2010

dramat wątek zamknięty Tam chyba pracuja sami frustraci , chamstwo i olewanie obowiązków chyba maja...
~wojt
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2011

To zakała służb mundurowych. wątek zamknięty W przeszłości gdy zgłaszałem porzucone auto na drodze dojazdowej i porzucone...
~Mieszkaniec Sopotu
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 stycznia 2010

Brak kultury i obiektywnosci. wątek zamknięty Wasze interwencje nadawac by sie mogly do czolowek wielu gazet. Szanujcie...
~Andi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

20

wątków

do góry