Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Outsourcing IT wątek zamknięty ZEVER IT Solution od 2011 jest sprawdzonym opiekunem naszego systemu...
~Agencja Pośrednictwa Pracy NordW
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2013

Naprawa komputera po zalaniu wątek zamknięty Miałam zalany komputer piwem. Mimo szybkiego wyłączenia i wysuszenia nie...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2017

Profesjonalna firma wątek zamknięty Firma solidna , miła profesjonalna obsługa . Sprzęt naprawiony w krótkim...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2017

Wspaniały serwis, idealna obsługa wątek zamknięty Na moim mac'u postanowiłem zainstalować windowsa 10. Pan Piotr w mgnieniu oka...
~Janusz Pawulon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Wymiana karty grafiki wątek zamknięty Wymieniali mi grafikę w laptopie. Korzystam już z od października i komputer...
~Piotr Cierocki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Padł dysk wątek zamknięty padł mi dysk., Miałam na nim 3/4 magisterki! Nie dosć, że komputer naprawili...
~Elenala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

Naprawa Laptopa - uszkodzony układ zasilania wątek zamknięty Laptop nie ładował, nie włączał się zero reakcji. Po naprawie komputer działa...
~Maciej Wdowczyk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Czyszczenie komputera wątek zamknięty Zaniosłem do nich laptopa do gruntownego wyczyszczenia. Chodziło mi...
~Karol Kownacki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2015

Odwirusowanie wątek zamknięty Nie mogłem przeglądać WWW. Po kilku sekundach wyskakiwało mi mnóstwo reklam i...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Wymiana matrycy w laptopie Samsung wątek zamknięty Wymieniałem u nich matryce. Usługa wykonana w miarę szybko 4 dni robocze....
~Wiesław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Wymiana BGA wątek zamknięty W tym serwisie wymieniałem BGA na płycie głównej w notebooku. Komputer nie...
~Adam Jakubik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Polecam ten serwis komputerów wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona z naprawienia mojego komputera wcześniej żaden...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

Naprawa laptopa wątek zamknięty Naprawiałem u nich laptopa. Komputer zupełnie się nie uruchamiał. W dwóch...
~Robert Zacharski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2014

Wymiana matrycy wątek zamknięty Wymieniałem u nich matrycę w moim laptopie (zamknąłem komputer z długopisem...
~Andrzej Stachowiak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

Odzyskane dane wątek zamknięty Z racji wykonywanego zawodu, radcy prawnego na moim dysku znajdowało się dużo...
~Olgierd
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2013

Rzetelna firma wątek zamknięty Gorąco polecamy ZEVER IT Solution jako fachowego, solidnego i rzetelnego...
~Pchełka Sklep - pchelka.sklep.pl
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Naprawa komputera stacjonarnego wątek zamknięty Odbiór uszkodzonego i dostarczenie działającego komputera z domu. Świetny i...
~STUDIOgraf.pl
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Bardzo dobry punkt usług IT wątek zamknięty Serdecznie polecam. Po awarii laptopa Zever był w stanie polecić mi...
~Kasiorkowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

Odzyskane dane wątek zamknięty Dane z dysku uratowane! Zdjęcia z kilku lat nie przepadły, z czego się bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Naprawa Laptopa VAIO wątek zamknięty Naprawiałem u nich Sony VAIO gdzie indziej mówili, że to nie ma sensu bo ten...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry