Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - ocena Dziękuję imieniu rodziny za profesjonalną obsługę uroczystości...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 września 2023

Ewa - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, uprzejmości i szacunek
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Klientka - opinia wątek zamknięty Jako rodzina zmarłego jesteśmy bardzo wdzięczni za profesjonalizm firmy i...
~Klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 marca 2020

Podziękowanie wątek zamknięty Serdeczne podziękowanie za pomoc w tym trudnym dla mnie czasie .Bardzo miła i...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Z całego serca Dziękuje wątek zamknięty Bardzo dziękuje Zakładowi Pogrzebowemu Zieleń wszystkim pracownikom którzy...
~IWONA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Podzękowania wątek zamknięty Szczególne Podziękowania Pragnę wyrazić w imieniu całej rodziny serdeczne...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Podziękowania wątek zamknięty Razem z Mamą chciałybyśmy podziękować za okazane serce i pomoc. Tatuś odszedł...
~Agnieszka z Mamą
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

Warto zaufać ... wątek zamknięty Profesjonalna i piękna oprawa pogrzebu Taty. Sprawne i taktowne załatwienie...
~M.S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Podziękowanie wątek zamknięty W imieniu Rodziny, składamy serdeczne podziękowanie wszystkim pracownikom...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

pełen profesjonalizm wątek zamknięty gorące podziękowania za serce i wyrozumiałość dla obsługi krematorium na...
~Jan
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2012

Firma godna polecenia wątek zamknięty Półtora miesiąca temu zmarł mój mąż.Chciałam serdecznie podziękować za...
~Genia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 czerwca 2014

Jeszcze raz dziękujemy!!! wątek zamknięty 5 miesięcy temu zmarła nam Ciocia, teraz odszedł Wujek. Chciałabym ponownie...
~Usatysfakcjonowani klijenci
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 grudnia 2013

Dziekuje wątek zamknięty W tak trudnym czasie kiedy odchodzi bliska nam osoba czujemy sie zagubieni...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 października 2013

Jarosław - opinia wątek zamknięty Bywają w naszym życiu chwile, kiedy musimy udać się do zakładu...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Firma godna polecenia wątek zamknięty Serdeczne podziekowania za profesjonalne zorganizowanie i obslugę pogrzebu na...
~m.mikulenski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

Trzymac sie z dala ! wątek zamknięty Przez przypadek natknalem sie na ta firme na tym portalu i przypomnial mi sie...
~MO
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 maja 2009

podziękowania wątek zamknięty Serdeczne podziękowanie wszystkim pracownikom Zakładu pogrzebowego" Zieleń" w...
~ela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

17

wątków

do góry