Widok

Zielona granica

Zielona granica Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Zielona granica.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mocno rozreklamowany

Ale denny, nudny i często niespójny. Lewakom może się podobać. Kina nie zawojuje.
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 44

To ten sam typ co walesy

Te kody itd. Masakra. Byle płuc na Polske
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Chyba byliśmy na innych filmach. 2.5h zleciało w mgnieniu oka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

To nie jest zaden film oparty na faktach. To takie science-fiction od A. Holland.
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 23

Momenty były?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Warto jeszcze wiedzieć za czyje pieniądze zosta ten film nakrecony.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Heimkher 2023.

Pokazuje tylko i aż jak bardzo tzw. "polskie elity" są oderwane od społeczeństwa. Nie do pomyślenia w żadnym innym państwie.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 3

Właśnie wróciłem z kina.
Jest tam postać majora, który wydaje dyspozycje, brutalne dyspozycje.
Nad majorem stoi jego zwierzchnik; jakiś pułkownik, albo i generał, nad nimi jest skazaniec Kamiński, a nad tym niedoszłym więźniem, certyfikowany przez sąd kłamca. Wszystkim zaś zawiaduje taki jeden z Żoliborza.
I to ci bandyci muszą zostać ukarani.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

Przekroczenie uprawnien, jesli bylo to od tego jest proces sadowy. Osadzic Millera i Kwasniewskiego, za branie kasy za tworzenie obozow tortur. Holland chyba nie wziela sie nigdy za taki temat. Za zbrodnie Jaruzelskiego.. moze nie slyszalem. Cicho tez siedziala w przypadku atakow na Afganska wioske cywili. Ataku na Irak, Syrie, Libie, Iran, Palestyne.. Niech wiec sie juz nie osmiesza bo to raczej moze byc problem zdrowotny osoby w podeszlym wieku.

Jesli sa winni, pogranicznikow osadzic. Tu trzeba miec dowody, a nie jakies filmy tworzyc w formie paszkwili.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 15

przeciez kulesza to etatowa aktorka z reklam.

ING Bank slaski. Za wiele reklam jej placil ING.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 20

Jak polepszyć nasz wizerunek?

Wystarczy wypełniać wolę Berlina i Moskwy? Nie mieć własnego zdania, własnych portów, lotnisk itp?
Wtedy wszyscy będą nas lubić...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Samo obejrzenie filmu nie pozwoli Ci ocenić czy jest on rzetelny czy nie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szambo jest pyszne

Trzeba posmakować przed wyrobieniem sobie opinii
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bo spałeś

Jak śpisz to czas szybko mija
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polacy pojechali tam legalnie przekraczając przejścia graniczne.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 10

Gra "aktorska" to kompletne zero

dno i pół metra mułu. Lewacka papka na użytek kampani wyborczej. Unikać jak ognia,2.5 h stracone
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 32

Nie widziałeś filmu. Chłopaku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7