Widok

Zielona granica

Zielona granica Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Zielona granica.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłem na filmie zielona granica

W wczoraj specjalnie za wszelką cenę poszedłem na ten film ażeby wydać opinię... jestem wyborcą opozycji szeroko pojętej i chciałem stanąć w obronie autorki tego dzieła.... i co? co zobaczyłem?.... to dzieło szkalujące Polskę..... to paszkwil nad paszkwile. Mundur polski został zszargane i podarty. Zadzwoniłem do szwagra który jest emerytowanym żołnierzem i powiedziałem co widzialem. Powiedział mi głosuj na PIS.... i tak zrobię. Pozdrawiam
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 36

nie zamierzam obejrzeć tego filmu..zastanawia mnie w jakim celu go nakręcono? i kto za to płacił...osobiście wspieram wojsko na granicy i wszyscy powinni im być wdzięczni..PIS nie zawsze ma dobre rozwiazania ale to było super!...proponuje pani holland i jej podobnym pod swój dach przygranoąc tych ''biednych'' uciekinierów a nie zapraszać do naszego wspólnego domu..nie zyczę sobie!
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 38

Bredzisz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Izraelu to pewnie migrantów na granicy witają

Może pani Holland nagrałaby film o losie Palestynczyków?
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jestem za granicą

i nikt nie interesuje się tym filmem. Sami tworzymy w naszym kraju polskie piekiełko. Poza tym jest to film fabularny, nie dokumentalny. Tak więc autor może stworzyć, co mu się chce.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 10

To jest film jest inspirowany faktami. Użyj chłopaku takiego narzędzia jak google.pl. poradzisz sobie. Wpisz: "kobieta w ciąży przerzucona przez plot". Dobrego dnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Szkoda

Szkoda że pani Holland tak naprawdę nie była na miejscu straży granicznej.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 17

Widzałaś (eś) wysokość tego muru?

Myślę, że i w ośmiu chłopa nie daliby rady przerzucić dorosłej osoby.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wstyd to za tych "obrońców" granic za takie traktowanie ludzi.

Wstyd mi za nich. Ludzie bez honoru i zupełny brak człowieczeństwa.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 25

A powiedź mi co było przed "murem"? Zwoje drutów kolczastych!

Film opowiada o czasach przed murem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Poczytaj wpisy na X Grupy Granica to nie będziesz mówił że to paszkwisz.

Film pokazuje tylko drobny fragment rzeczywistych wydarzeń. Ludzie którzy wykonywali/wykonują takie rozkazy są zupełnie bez honoru. I z pewnością nie chcę żyć w kraju w którym traktuje się to za normę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

aby o czymś pisać trzeba to zobaczyć,

liżacy kule pisowcom i rosjanom trolu
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 13

wstał z kolan ? kiedy ?

na kolanach urzednicy rozdaja czarnemu okupantowi ziemi i kase.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4