Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia wątek zamknięty Nie wiem na jakiej podstawie ktokolwiek moze im wystawic dobra opinie....
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 listopada 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Cena do jakości wypada rewelacyjnie, Nie jest to finedining a klasyczna,...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2020

Bardzo mocno odradzam! wątek zamknięty Kiepskie jedzenie - schabowy twardy i bez smaku (ciężko było go pokroić, nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

Kiedyś było ok. wątek zamknięty Kiedyś często chodziłam tam wraz z córką.Specjalność zakładu pyszna zupa...
~kika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Obsługa wątek zamknięty Byłem z żoną wczoraj 20.12 wieczorem na obiado kolacji. Mimo że to była...
~Edward
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 grudnia 2017

jestem rozczarowana wątek zamknięty w poprzednim sezonie np. piwo grzane - takie jak powinno być. Wczoraj 20...
~MMM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 grudnia 2017

Smok pozostawia wiele do życzenia, a raczej... wątek zamknięty ... wiele na talerzu do nie zjedzenia! Jedzenie niedoprawione, ewentualnie...
~Anka z rodzina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

super! wątek zamknięty Obsługiwał nas profesjonalny kelner, zapewnił sprawną i mila obsługę, jak...
~turystka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

Rewelacja wątek zamknięty OBSŁUGA: Kelnerka, która nas wczoraj obsługiwała była bardzo uprzejma,...
~Olga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

NIGDY WIECEJ !!!!!!! wątek zamknięty Pytanie , od kiedy sprawdza sie jedzenie palcem ? a nastepnie odgrzewa sie w...
~POLAK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 września 2015

Całkiem dobre wątek zamknięty Placek po cygańsku smaczny. Wystrój nie mój styl, trochę ubogi.
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

Rozczarowanie.... wątek zamknięty ...niestety skuszona wieloma pozytywnymi opiniami (swoją drogą zastanawiam...
~ell
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

PP - opinia wątek zamknięty Przyjemne miejsce. Miła i szybka obsługa. Smaczne jedzene
~PP
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

Bywam tu najczęściej wątek zamknięty Genialne. Menu bardzo bogate i super smaczne. Do tego w cenie fajnej, na...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 października 2014

latynoskadusza - opinia wątek zamknięty żałuję, iż tak późno znaleźliśmy ten lokal!!!było miło, smacznie, tanio a...
~latynoskadusza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra jadalnia w której byłem. Zjadłem przepyszne jedzenie, panowała...
~Filip
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

polecam wątek zamknięty Świetne miejsce na szybki obiad, czy spotkanie ze znajomymi. Ceny w stosunku...
~ikghj
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

koszmarne jedzenie wątek zamknięty Jadalnia z niewysokimi cenami ale fatalną jakością jedzenia. Zamówiłam jedno...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 grudnia 2013

Dobre jedzenie wątek zamknięty tylko obsługa fatalna, pani, która mnie obsługiwała poniżej jakiegokolwiek...
~Korneliusz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 listopada 2013

Zdecydowanie nie polecam !!! wątek zamknięty Tragiczna obsługa - niemiły pan kelner, wręcz wulgarny, ponure kelnerki...
~abia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

64

wątków

do góry