Widok
Złamana noga
W grudniu 2016 roku złamałem nogę. Sprawę odszkodowania przekazałem EGO p. Bogackiej. Zostałem miło obsłużony i uzyskałem dzięki tej firmie odszkodowanie, które mnie zadowoliło. PZU potraktowało mnie jak zło konieczne.
Polecam tą firmę, jest uczciwa i profesjonalnie obsługuje klientów.
Warto zwrócić się do nich z problemem.
Zbigniew Jan B.
Polecam tą firmę, jest uczciwa i profesjonalnie obsługuje klientów.
Warto zwrócić się do nich z problemem.
Zbigniew Jan B.
Moja ocena
Europejski Gwarant Odszkodowań
kategoria: Odszkodowania
oferta: 6
jakość usług: 6
skuteczność: 6
ocena ogólna: 6
przystępność cen: 6
6.0
* maksymalna ocena 6