Żłobek Bursztynek

Żłobki

Gdańsk, Wilanowska 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - ocena Córka uczęszcza do żłobka od około roku, widzę pozytywny wpływ na jej rozwój....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2024

Mama Kazimierza - opinia Szczerze polecam Żłobek nr 11 Bursztynek. Synek chodzi do placówki chętnie,...
~Mama Kazimierza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Rodzice Jasia - opinia Bardzo polecam żłobek bursztynek! Panie opiekunki z grupy pierwszej są...
~Rodzice Jasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 grudnia 2022

Rodzice Maksia - opinia Polecamy żłobek Bursztynek. Najpierw chodził do niego nasz starszy syn, a...
~Rodzice Maksia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

Joanna - opinia wątek zamknięty Z calego serca Polecam Żłobek Bursztynek. Panie są cudowne, opieka znakomita,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona ze żłobka bursztynek i polecam gorąco ! Synek zawsze...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 września 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam ten żłobek. Zarówno Panie w grupie jak i Pani Kierownik nigdy...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Najwyższy możliwy poziom, pod każdym względem :) wątek zamknięty Jednym słowem rewelacja! Każdemu rodzicowi życzymy, by ich pociechy trafiły...
~Rodzice Ignasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 lipca 2019

Super! wątek zamknięty Czysty, nowy żłobek (otwarty w 2016), a przede wszystkim Panie bardzo...
~MAMA
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam żłobek Bursztynek. Panie opiekunki są bardzo miłe i serdeczne....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

Polecam wątek zamknięty Żłobek bardzo, ale to bardzo polecam. Córka zaczęła chodzić jak miała 1,5...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2019

Najlepszy żłobek wątek zamknięty Chciałam bardzo podziękować, za wspaniałą opiekę nad naszą córką. Agatka...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Z całego serca polecam Żłobek Bursztynek. Moje dziecko trafiło tam na przerwę...
~Maja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

ZADOWOLONA wątek zamknięty Jako mama jestem zadowolona ze żłobka. Co prawda to moje pierwsze dziecko,...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Jaka cena taka.. wątek zamknięty Dużym plusem jest wysokość czesnego oraz to że przy mocno chorujacych...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

całkiem ok wątek zamknięty Nowo otwarty żłobek jest bardzo ładny, dużo zabawek, super jedzenie. Słabo...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry