Gdański Zespół Żłobków

Żłobki

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 33

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Placówka na medal wątek zamknięty Fraszce powierzyłam dwóch moich chłopców. Starszy już jest przedszkolakiem, a...
~edyta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Rewelacyjna kadra, bardzo dobrze zarządzana, która przede wszystkim stawia na...
~mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

żłobek pierwsz klasa wątek zamknięty Moja córka przez pierwszy miesiąc nie chciała tam chodzić - pierwsza poważna...
~Aga
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2009

Super placówka wątek zamknięty Miło, czysto, profesjonalna opieka bogaty program dla dzieci naprawdę polecam
~Dorota Opioła
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 grudnia 2009

Super miejsce wątek zamknięty witam serdecznie mój synuś też chodzi do tego żłobka i jest godny...
~Elcia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2009

Takich cioć ze świecą szukać :) wątek zamknięty Polecma, polecam i jeszcze raz polecam; przesympatyczna kadra, która dba o...
~Aga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2009

super wątek zamknięty Gorąco polecam ten żłobek. Moja córka chodziła tam przez 3,5 roku. W...
~karolina mama sarci
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 marca 2009

mamuśka - opinia wątek zamknięty zgadzam się jak najbardziej z Pani opinią, jednak uważam, że Wszystkie Ciocie...
~mamuśka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 marca 2009

Moja córeczka wątek zamknięty uczęszcza do żłobka już drugi rok.Chodzi chętnie.Fajnie sie rozwija.Nauczyła...
~Beata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 marca 2009

mama - opinia wątek zamknięty moja coreczka chodzi do tego zlobka obie jestesmy bardzo zadowolone i nie...
~mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 marca 2009

super żłobek wątek zamknięty Witam wszystkich Rodziców. Polecam żłobek nr 1 w Gdańsku - rewelacja. Cena...
~Mama Oliwci.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 października 2008

Do izaa wątek zamknięty A napisz dokładniej co Ci nieodpowiada. Sama mam tam dziecko i ciekawi mnie...
~M
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 września 2008

nie polecam wątek zamknięty ponure,smutne, pamietające komunę wnętrze , stare zniszczone zabawki w...
~izza
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2008

zlobek nr 1 jest super wątek zamknięty zlobek nr 1 jest super, opieka jest idealna, paie bardzo mile dzieci sa...
~malenstwo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

14

wątków

do góry