Gdański Zespół Żłobków

Żłobki

Gdańsk, Piastowska 92

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - ocena Cudowne miejsce! Placówka leciwa, ale zadbana i oferująca absolutnie wszystko...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 6 czerwca 2024

Maciek - opinia wątek zamknięty Fantastyczne miejsce do którego mój syn chodził z dużą chęcią. Bardzo...
~Maciek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2022

Super miejsce dla pociechy wątek zamknięty jesteśmy bardzo zadowoleniu z czasu, który córka spędziła w żłobku...
~Kuba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 września 2019

świetna kadra wątek zamknięty Żlobek polecam, świetna opieka dziecko z chęcią chodzi na salę, nauczył się...
~ppp
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

polecam wątek zamknięty jestem zachwycona! Polecam dzieci robią duże postępy, panie opiekunki ciepłe...
~Ola
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

serdecznie polecam wątek zamknięty Moja córka chodziła do żłobka nr 2 od 7 miesiąca życia do końca lipca...
~zadowolona mama Marianki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 października 2010

polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam ten zlobek.opieka profesjonalna,panie sa milei...
~...
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 maja 2010

super :) wątek zamknięty moja córeczka chodzi tam od ukonczenia 5 m-ca super panie i opieka zabawy...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 grudnia 2009

super żłobek wątek zamknięty serdecznie polecam wszystkim rodzicom maluszków ten żłobek, moja córka...
~mama Natalki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 października 2009

Super opieka, wątek zamknięty Moja corka chodzi obecnie do 4 grupy. Bardzo chwale sobie opieke. Panie sa...
~Urszula Konczylo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2009

gorąco polecam wątek zamknięty Świetna opieka, mój synek przeszedł wszystkie 3 grupy (obecnie są 4) i zawsze...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

11

wątków

do góry