Gdański Zespół Żłobków - Żłobek nr 3,

Żłobki

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 20

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Arek - opinia Corka spędziła w "Złotej Rybce" 2lata. Dużo się nauczyła w tym czasie,...
~Arek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 29 czerwca 2023

Rodzice Ninki - opinia Nasza przygoda ze Złotą Rybką dobiega końca. Rozpoczęła się w styczniu 22r.,...
~Rodzice Ninki
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2023

Ola - opinia Poleca, Panie super, zajęcia fajne, córka chodzi chętnie
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Grupa IV wątek zamknięty Zdecydowanie polecem ten żłobek. Córka uczęszcza do grupy IV i od samego...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

grupa I wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim ten żłobek. Panie przemiłe, zawsze uśmiechnięte,...
~Mama Kubusia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

Złota Rybka polecam wątek zamknięty Z całego serca polecam Żłobek Złota Rybka. Do żłobka chodzi swoje moich...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Złota Rybka -zdecydowanie polecam wątek zamknięty Mój synek Robert w bieżącym miesiącu uczęszczał do innej placówki ze względu...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Żlobek "Złota Rybka" III gr Wieloryby wątek zamknięty Drodzy rodzice jeśli stoicie przed wyborem żłobka i chcecie mieć pewność, że...
~mama Iza :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Polecam z całą odpowiedzialnością wątek zamknięty Synek chodzi od pół roku do tego żłobka. Nie wiem jak jest w innych grupach,...
~tata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

super żłobek wątek zamknięty moje dziecko kocha ten żłobek i nie chce mi urwis wracac do domu:):)w żłobku...
~Martusia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2012

bardzo fajny żłobek :) wątek zamknięty Mój synek chodzi do tego żłobka z uśmiechem na twarzyczce :) Panie Opiekunki...
~Edyta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 listopada 2011

kojot - opinia wątek zamknięty Moje dzieci uwielbiają chodzić do tego żłobka. Opieka jest bardzo dobra....
~kojot
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 października 2011

super żłobek wątek zamknięty to najlepszy żłobek w gdańsku bardzo miły personel i wspaniała opieka nad...
~rodzic
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2010

nie ma lepszego wątek zamknięty moja córka chodzi do tego żłobka od 7 miesiąca.Jestem BARDZO zadowolona z...
~zonakiszona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lipca 2009

Wspaniały żłobek wątek zamknięty Do tego żłobka uczęszcza moja córeczka i zarówno ona i my jesteśmy bardzo...
~mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

Super żłobek wątek zamknięty Polecam serdecznie żłobek,jest bardzo kolorowy,przyjazny dla dzieci. Moja...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

16

wątków

do góry