Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ala Czmiel - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z tego żłobka, poprzednio dziecko było w żłobku...
~Ala Czmiel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Polecamy i tęsknimy ! wątek zamknięty Bardzo polecamy żłobek Berek, synek uczęszczał 2 lata, jestem pełna podziwu...
~Mama Kacpra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Najlepszy żłobek w Gdańsku!! wątek zamknięty Gorąco polecam żłobek "Berek" !! Moja córka uczęszczała do "Berka" przez 2...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

polecam wątek zamknięty Z calego serca polecam ten zlobek! Corka chodzi od miesiaca. Bardzo chetnie,...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

Super Żłobek - polecam!!! wątek zamknięty Mój syn bardzo lubi to miejsce. " Ciocie" bardzo opiekuńcze, zawsze...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

super żłobek wątek zamknięty Nasz synek chodzi do żłobka już drugi rok. Jest zachwycony, wraca...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty synek chodzi do żłobka 7miesięcy... Bardzo lubi chodzić do żłobka ..Jest tam...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

asia - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne i oddane opiekunki. Dzieci maja dodatkowe zajecia, ktore moja...
~asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

POLECAM!!! wątek zamknięty MOJE DZIECKO UWIELBIA TAM CHODZIĆ, WIĘC CHYBA NIC WIĘCEJ NIE TRZEBA DODAWAĆ:)
~MAMA MAŁGOSI
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 czerwca 2011

Mieliśmy szczęście, że TAM trafiliśmy! wątek zamknięty Wspaniała kadra - z prawdziwym powołaniem. Bez wyjątków. Cóż można więcej...
~K.Misztal
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

Chciałbym żeby wszystkie żłobki były takie. wątek zamknięty Dyrektorka i kadra tego żłobka zasługuje na order uśmiechu, mam nadzieję że...
~B. Roman
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2010

~A.S.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 grudnia 2009

pozdrawiam wątek zamknięty moje dziecko chodziło do tego żłobka i jestem bardzo zadowolna z tego powodu
~mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

13

wątków

do góry