Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalista. wątek zamknięty Zaliczona kolizja w nocy na obwodnicy. Nie wiedziałem, że organizacja pomocy...
~Piotr Alfa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

! wątek zamknięty Kżystaliśmy z usług Pana złomka juz jakś czas temu , ale nie mogłam znaleźć...
~Bożena
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Świetna Pomoc Drogowa. wątek zamknięty Korzystałem z pomocy drogowej P. Złomka kilka razy i muszę powiedzieć że jest...
~Michał.G
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

Polecam :) wątek zamknięty Polecam Pomoc drogową Złomek. Pan Mariusz po trzech godzinach reanimacji...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 marca 2018

Polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim usługi tej firmy, bardzo szybki dojazd na miejsce,...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Ekspresowa pomoc wątek zamknięty Bardzo szybka i fachowa usługa czyszczeniu baku po zatankowaniu niewłaściwego...
~CalVika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Szybka akcja ładowania samochodu na lawetę i przewóz do warsztatu....
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Szybko, tanio i bez problemów
~Jan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Arek - opinia wątek zamknięty Szybko sprawnie i za przystępną kasę
~Arek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

ONLY ZLOMEK wątek zamknięty Profesjonalny Maniek . Goraco polecam .Tani i blyskawiczny .
~gonzo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

błyskawicznie wątek zamknięty zaliczyłem awarię i z polecenia zadzwoniłem po "Złomka". Zjawił się i nawet...
~Toyota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

poszkodowany - opinia wątek zamknięty Rok temu miałem wypadek. Szczęście w nieszczęściu na miejscu zdarzenia był...
~poszkodowany
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2013

Zdecydowanie polecam !!! wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa, szybki dojazd oraz przystępna i atrakcyjna...
~zadowolona75
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry