Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia wątek zamknięty Od momentu przejścia progu drzwi czuć, że klub jest prowadzony przez osoby z...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 listopada 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Niesamowite miejsce. Po tygodniu człowiek czuje się jak by chodził tu już od...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lutego 2021

KJ - opinia wątek zamknięty Super atmosfera, kadra na najwyzszym poziomie. Polecam kazdemu kto chce...
~KJ
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Paweł G. - opinia wątek zamknięty Super trenerzy, z bardzo dużą wiedzą i zaangażowaniem, a do tego...
~Paweł G.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Andrzejek - opinia wątek zamknięty Jakość usług świadczona przez tą grupę jest na tak prestiżowym poziomie,...
~Andrzejek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Jarosław.K - opinia wątek zamknięty klub nr.1!!! kadra trenerska nr.1!!! koledzy i koleżanki nr.1!!! wszystko...
~Jarosław.K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Jarosław K. - opinia wątek zamknięty klub nr.1!!! kadra trenerska nr.1!!!!koledzy i koleżanki nr.1!!!wszystko nr.1!!!
~Jarosław K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Bartosz - opinia wątek zamknięty Każdy zainteresowany BJJ znajdzie tu coś dla siebie. Polecam na 100%.
~Bartosz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Yuki - opinia wątek zamknięty Kickboxing w Złomiarz Team miło mnie zaskoczył! Świetnie przekazywana wiedza...
~Yuki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Jarek - opinia wątek zamknięty Super ekipa, najlepsze miejsce do trenowania sportów walki w Trójmieście i...
~Jarek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 czerwca 2020

Grzechu Bo Czym Jest Życie Bez Grzechu - opinia wątek zamknięty Jeśli chodzi o poziom szkolenia, to mogę powiedzieć tak: jakbyś trenował pod...
~Grzechu Bo Czym Jest Życie Bez G
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

stalmir - opinia wątek zamknięty Najlepsze BJJ w tej części Europy :) Super atmosfera. Świetni prowadzący.
~stalmir
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce dla osób, które zaczynają i tych które szukają dalszego...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

Mar - opinia wątek zamknięty Świetne zajęcia, doświadczeni Trenerzy, bardzo dobrze przygotowana sala...
~Mar
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

Aliaksandr - opinia wątek zamknięty Bardzo mi podoba ten Team! Polecam wszystkim!
~Aliaksandr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

Y - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjazne miejsce zarówno dla początkujących i zaawansowanych. Świetna...
~Y
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

Zu - opinia wątek zamknięty Trafiłam do Złomiarza po doświadczeniach w kilku innych klubach. Poziom,...
~Zu
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Klub przyjazny zarówno dla kompletnie początkujących (takich jak ja) jak i...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

Jacek - opinia wątek zamknięty Mega klub, mega trenerzy, każdy znajdzie coś dla siebie, zajęcia...
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

WB - opinia wątek zamknięty Ekipa jak marzenie, jak rodzina ️ Treningi pełna profeska
~WB
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry