Widok

Złota Jesień czy Hotel pod Orłem w Kartuzach?

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Którą restauracje polecacie na wesele na ok 110 max 120 osob? Czy ktos juz sprawdził te restauracje? JAk wyglada sprawa z jedzeniem? Z kosztami? Obslugą? Boje sie ze Złota Jesien moze byc za duza na takie wesele. Chcialabym zeby przyszli wszyscy zaproszeni ale wiadomo ze zawsze sie ktos wykruszy... bardzo prosze o opinie i wszelkie rady;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W przyszłym roku mamy wesele na ok. 110 osób i również długo wahaliśmy się którą salę wybrać: w Hotelu Pod Orłem czy Złotą Jesień. W obu salach byliśmy na weselach i sala w Pod Orłem wydaje się mniejsza, bardziej kameralna na taką liczbę gości. Z drugiej jednak strony Złota Jesień jest ładniejsza, ślicznie oświetlona, z wieloma oknami, z których rozpościera się piękny widok. Ceny w obu salach są podobne, jedzenie w obu przypadkach bardzo wysokiej jakości, pięknie podane, obsługa również bez zarzutu. Tylko podobnie jak Ty nie jestem pewna czy ok. 100 osób w Złotej Jesieni zapełni tą wielką salę- to moim zdaniem jej jedyny minus, jest trochę za duża.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juz zdecydowalismy:) Jednak zostaje Złota Jesien:) mam nadzije ze bedzie to dobry wybor:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Juz zdecydowalismy:) Jednak zostaje Złota Jesien:) mam nadzije ze bedzie to dobry wybor:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja brałam pod uwagę obie sale i po rozmowie z przedstawicielami obu sal wybrałam Pod Orłem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również mam "pod orłem" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam gościem na weselu mojej przyjaciółki w sali bankietowej hotelu Pod Orłem. Ja, moja Przyjaciółka i Goście byli bardzo zadowoleni. Wiem, że wesele planowane było na ok. 120 osób, niestety z różnych powodów ostatecznie swój udział potwierdziło i brało udział ok. 96 osób.Wszystko ok. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A dlaczego woleliście Pod Orłem? My wahamy się po,między Pod Orłem a Złotą Jesienią- na razie plusy przeważają na korzyść Złotej Jesieni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla mnie Pod orlem jest cieple, rodzinne, ma taki swoj rdzinny klimat. Nie jest to ogromna sala i rodzina nie jest rozproszona po wielkiej sali. Nam jednak nie podobaly sie filary, malo miejsc parkingowych, nie ma na zewnatrz miejsca gdzie mozna swobodnie posiedziec, no i to wejscie na sale "nie robi szalu". Obsluga i pani z ktora rozmawialismy byla bardzo sympatyczna, menu takze przywoite stosunkowo do ceny;)

Natomiast Zlota Jesien jest tez piekna wewnatrz, ma duzy parking, ceny porownywalne, jest wiecej miejsca do zabawy, jak ktos ma zdjecia w dniu slubu to nie musi daleko odjezdzac od sali bo okolice sa piekne. no i jest troszke dalej od glownej drogi. Obsluga rowniez bardzo sympatyczna. Pani Maria wydaje sie byc profesjonalna osoba.

a co z tego wyjdzie? Zobaczymy juz za rok:D

a co dla Was jest plusem badz minusem obu sal?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złota Jesień byłam-super
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
U mnie powód był prosty - jak szukałam sali w 2012 roku, Złota Jesień nie potrafiła mi zagwarantować części hotelowej w 2014 roku. A ponad połowa gości będzie z Mazur, więc od razu olałam sprawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To akurat fakt, my mamy wesele w przyszłym roku, zdecydowaliśmy się na Złotą Jesień ze względu na ładniejsza, spokojniejszą okolicę na zewnątrz- jest gdzie wyjść pospacerować, większy parking, ale z pokojami rzeczywiście będzie kłopot. Wygląda na to, że mimo wesela w Złotej nocleg trzeba będzie zamówić w Pod Orłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nam akurat nie będą potrzebne noclegi ale zapytam z ciekawości: na kiedy planują otworzyć część hotelowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Janka, w K-zach są trzy hotele, więc sprawdź cenę, bo może nie opłaca się pod Orłem, ja mam zniżkę dużą, więc mnie te pokoje całkiem tanio wyjdą:)
A mi zależalo, żeby spanie było w tym samym miejscu co zabawa, więc po początkowym zapale, ZJ w ogóle przestałam brać pod uwagę. Powodzenia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się, obie sale są ładne. Jeśli chodzi o otoczenie to zależy czy chcecie aby Goście bawili się na sali czy spacerowali poza nią a tym samym rozpraszali się.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kazdy chce zeby goscie bawili sie na sali ale zapraszjac wujkow, ciocie, babcie i dzadkow a nawet rodzicow z dziecmi trzeba liczyc sie z tym ze ktos bedzie chcial wyjsc sie przewietrzyc.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
może jakieś swieże opinie o złotej jesieni w Kartuzach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteśmy krótko po i szczerze mogę polecić Zlota Jesien. info na priv,jeśli chcesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko Złota jesień! Jedzenie pyszne, miła obsługa. Właścicielka staje na głowie zeby sprostac najtrudniejszym wymaganiom par młodych. A pozatym miła i bardzo sympatyczna. Teraz również super hotel w obiekcie. polecam serdecznie! czeto przyjezdżam na dobry obiadek. Polecam, polecam, polecam,!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry