Widok

Złota Jesień w Kartuzach - proszę o opinie.

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy któraś z Was miała wesele w Złotej Jesieni w Kartuzach albo brała udział w jakiejś uroczystości w tym miejscu. Proszę o opinię :)
Czy warto tam zrobić wesele ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja brałam udział w zeszłym roku, zabawa była super, jedzenie bardzo pyszne, obsługa sympatyczna. Kontakt z właścicielką też był pozytywem. Polecam ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jedzenia było dużo .?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
meeega dużo!!! Byłam gościem weselnym. Nie mogłam wstać od stołu, bo jedzenia było baaardzo dużo i było przepyszne, że nie mogłam się oderwać od stołu (są tego plusy i minusy - byłam tak najedzona, że nie chciało mi się tańczyć). Jeśli chodzi o samą "Złotą Jesień" jako knajpę mam mieszane uczucia, ale jedzenie było super!!! Więc, jeżeli odpowiada i klimat tego miejsca, to pod kątem jedzenia, polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam różne opinie...
jedni mówią , że katastrofa a inni, że super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To chyba też dużo zależy od tego co i ile Młodzi zamówią. Ja jedzenie dostałam jeszcze do domu, bo tak dużo go zostało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mieliśmy wesele dokładnie 2 tygodnie temu. Polecam to miejsce z czystym sumieniem, jedzenie przepyszne, dużo, obsługa miła, właściciele bardzo pomocni i chętnie doradzali i odpowiadali na każde pytanie! nie wyobrażam sobie innego miejsca! jedynym minusem jest brak pokoi ale w okolicy są miejsca noclegowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam,
Jak teraz przedstawia się cennik od ile do ile za osobę?i jak opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

up!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry