Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty super fachowiec! zawsze pomocny. Sumiennie wykonana robota
~Matheo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2017

Dobrze i solidnie wątek zamknięty korzystam okazjonalnie z usług elektrycznych. Jest dobrze i solidnie. Jestem...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Zdecydowanie polecma wątek zamknięty Zdecydowanie polecam P. Zabyszka. Już po raz kolejny mogłem liczyć na jego...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

Zadowolona wątek zamknięty P. Zbyszek załatwił sprawę szybko i sprawnie no i cena byłe konkurencyjna do...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

rewelacja! wątek zamknięty zadzwoniłam do tego Pana wieczorem, umówił się ze mną na konretną godzinę i...
~Aneta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

instalacja piecyka gazowego wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pana Zbyszka. Przyjechał tego samego dnia...
~hallera
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lipca 2012

Fachowiec wątek zamknięty Miły i rzetelny fachowiec. Nie rozwalił mi pół łazienki pomimo, że stare...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

polecamy w 100% wątek zamknięty Pan Zbigniew wykazuje błyskawiczną gotowość do nawet najbardziej...
~B&B
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 listopada 2011

Szybko, sprawnie i umiarkowanie tanio. wątek zamknięty Troszkę wysoka cena jak na 5 minut roboty, ale za to pan przyjechał po...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2011

Polecam.Dobry fachowiec wątek zamknięty Polecam Pana Zbyszka.Doskonały fachowiec,zna się na swojej robocie a w...
~Julek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2011

polecam wątek zamknięty blyskawicznie, profesjonalnie, jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.
~MM
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

A jednak są jeszcze uczciwi fachowcy wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam Pana Zbyszka. Zazwyczaj nie zamieszczam opinii ale w...
~HM
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

Bardzo dobry fachowiec wątek zamknięty Konkretny, znający się na rzeczy i miły. Usterka naprawiona szybko i...
~keemor
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

moja opinia wątek zamknięty Moi poprzednicy mają 100% racji . Mistrz w każdym calu !!! Miły , sympatyczny...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 grudnia 2010

Ginący gatunek tego typu fachowiec. wątek zamknięty Pan Zbyszek to naprawdę ginący gatunek tego typu fachowiec!! Bo: jest...
~Kuba
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2010

Hanna - Oliwa - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Zbigniewa, jestem bardzo zadowolona z Jego usługi w zakresie...
~Hanna - Oliwa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 maja 2010

POLECAM !!! wątek zamknięty O 9:00 zadzwoniłem a o14:00 zjawił się Pan Zbigniew, podłączył mi płytę...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 marca 2010

Super FACOWIEC wątek zamknięty Nie samwite ze są jeszcze tacy fachowcy tj. miły , uprzejmy , dokładny no i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 grudnia 2009

Alicja - opinia wątek zamknięty Bardzo sympatycznie i profesjonalnie! Polecam wszystkim. Szczegolnie...
~Alicja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lipca 2009

:) wątek zamknięty Usługa dotyczyła hydrauliki. Problem został rozwiązany błyskawicznie a cenna...
~as
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

20

wątków

do góry