Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina i Michał - opinia Bardzo polecamy tę Pracownię Stolarską. Pan Adam podjął się kosmetyki kilku...
~Paulina i Michał
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 28 kwietnia 2023

Łukasz - opinia Gorąco polecam pracownie stolarską złotowąsy adam Wasyliszyn ze względu na...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

Bożena - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Pracownię Stolarską Złotowąsy! Dbałość o szczegóły,...
~Bożena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 listopada 2021

Marlena - opinia wątek zamknięty Moje wrażenia?! Moja wymarzona kuchnia jest już bardzo realna. Dzięki...
~Marlena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2021

Iza - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Pana Adama! Pełen profesjonalizm, terminowość i dokładność.
~Iza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2021

Kinga Młodzianowska - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam pracownię stolarską Złotowąsy. Szafka RTV wykonana bardzo...
~Kinga Młodzianowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2021

Wojtek - opinia wątek zamknięty Szybko, tanio, wygodnie. Polecam!
~Wojtek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Maria - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pracy pana Adama. Meble kuchenne, które wykonał są...
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2021

Radek - opinia wątek zamknięty Pan Adam pomógł wybrać najlepsze rozwiązania i doradził, z których warto...
~Radek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2021

Mat - opinia wątek zamknięty Najlepszy fachowiec w Trojmiescie. Estetyka, terminowość, jakosc , rzetelnosc...
~Mat
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2021

Katarzyna D. - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę Złotowąsy (zostały wykonane meble kuchenne)....
~Katarzyna D.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2021

Natalia JB - opinia wątek zamknięty Mogę śmiało powiedzieć, że dokładność, rzetelność i perfekcja u tego Pana to...
~Natalia JB
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2021

Beti - opinia wątek zamknięty Co tu dużo mówić, pełen profesjonalizm! Jestem zachwycona pracą Pana Adama....
~Beti
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Pan Adam jest przemiłym fachowcem z wyobraźnią i pomysłem na realizację....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2021

Anka - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona współpracą z Panem Adamem. Zawsze zlecając projekt nowej...
~Anka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2021

Sebastian - opinia wątek zamknięty Świetna jakość wykonania i doradztwo, różne możliwości wykonania na każdy...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2021

Dawid - opinia wątek zamknięty Nazwa firmy ekstra ;) Pan wykonał dla nas kuchnię w zabudowie na wysoki...
~Dawid
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry