Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - ocena Byłam wczoraj na zabawie andrzejkowej zorganizowanej przez Złoty Staw....
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 25 listopada 2023

Anita - opinia Szczerze polecam. Super miejsce. Organizowałam tam imprezę, a raczej nic nie...
~Anita
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 sierpnia 2023

m.ulka - opinia wątek zamknięty Razem ze znajomymi bawiliśmy sie w Złotym Stawie na Sylwestra. Wszyscy byli...
~m.ulka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Organizowałem w Złotym Stawie swoje urodziny. Pyszna kuchnia i świetna...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Wraz z rodziną jesteśmy pod wrażeniem suto zastawionych stołów przepyszny...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 października 2020

Polecamy wątek zamknięty W Złotym Stawie mielismy przyjecie ślubne 16.03. Pani Monika wszystko...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 marca 2019

Wesele wątek zamknięty W Złotym Stawie organizowaliśmy wesele. Z całym sercem możemy polecić to...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

Wesele 17.08.2018 wątek zamknięty Jestem pod wrazeniem obsługi i organizacji, z niczym nie było najmniejszego...
~Roma
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2018

Wesele wątek zamknięty Złoty Staw szkoda że nie można dać wyższej oceny :-) Nasz przepiękny Dzień...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Impreza okolicznościowa - chrzest dziecka wątek zamknięty Dobrze zorganizowana impreza, było smacznie i przyjemnie :) polecam
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 czerwca 2018

Złoty Staw - nasze wymarzone wesele! wątek zamknięty ,,Złoty Staw" to miejsce, które w 100% możemy polecić każdemu planującemu...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 stycznia 2018

Polecam ! wątek zamknięty W lipcu 2017 organizowaliśmy nasze wesele w Złotym Stawie. Byliśmy...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2017

Wesele wątek zamknięty Nasze wesele odbyło się 26.08.2016, zarówno my jak i goście byliśmy...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Najwspanialsze miejsce na wesele to Złoty Staw wątek zamknięty Wesele 13-08-2016.Serdeczne podziekowania dla właścicieli Złotego Stawu za...
~Rodzice
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Odjazdowe wesele wątek zamknięty Profesjonalizm,mila obsluga i atmosfera.Miejsce godne polecenia.
~Natalia i Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Wesele, takie jakie sobie wymarzyłam wątek zamknięty 18.06.2016r. odbyło się Nasze wesele w Złotym Stawie. Pani Monika odpowiadała...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

Super wesele wątek zamknięty Bawiłam się na weselu zorganizowanym w Złotym Stawie. Już od pierwszych chwil...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

Było cudownie wątek zamknięty W kwietniu tego roku organizowaliśmy w Złotym Stawie wesele, krótko mówiąc...
~Daga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

Chcesz mieć udane wesele- zaufaj profesjonalistom wątek zamknięty 7 V odbyło się tam wesele syna. Lokal był jednym z pierwszych jakie...
~Danuta Ś
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Wesele wątek zamknięty Miałam przyjemność bawić się na weselu w Złotym Stawie i jako jeden z gości z...
~Rodzina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry