Widok

Złożony na zamówienie

Rower złożony taki jaki chciałem a nawet lepszy niż się spodziewałem.
Budżetowo wyszło taniej jak w zwykłym sklepie - po rabatach, a całość jest zrobiona solidnie. Dobrze dopasowany. Dobrze doradzają i konkretni są. Tu jest jak u dobrego lekarza lepiej opowiesz o swoim przypadku i dokładniej, tym lepiej zostaniesz zdiagnozowany. Trzeba iść już nieco ogarnięty aby wiedzieć co się chce. Na tej podstawie uzyskasz naprawdę dobry rower. Jedna rzecz, to warto - zanim przystąpi się do realizacji zamówienia - konkretnie omówić to z czego ma być złożony aby później nie było nieporozumień. Ja akurat nie miałem problemów. Po złożeniu są dopuszczane korekty ustawień, tego w sklepach nie doświadczysz - no chyba że za dodatkową opłatą. Tu właściciel dba oto aby rower był pod Ciebie. Napalony w sklepie dostanie zabawkę odrazu, tu musisz poczekać aby twoja rakieta była dobrze złożona 2 - 3 dni. Ale warto poczekać.
Ogólnie twierdzi się, że rowery na zamówienie wychodzą drożej. Tu jest odwrotnie mnie wyszło znacznie taniej.
Jak tam trafiłem? Z polecenia. Znajomi już też kilka mszym zrobili.
Moja ocena
obsługa: 6
 
asortyment: 5
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam ten serwis
chyba piec serwisow zaliczylam az trafilam do sympatycznych panow ktorzy sa solidna firma
okazalo sie ze przy odrobinie checi mozna wiele zeobic
jeszcze raz serdecznie dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam w 100 %,przeskakiwały mi przerzutki byłem w trzech serwisach i ciągle to samo,przypadkowo polecono mi ten serwis więc pojechałem,mechanik wychodząc z warsztatu od razu zauważył usterkę,ale musiałem rower zostawić na dwa dni,rower już odebrałem i dalej śmiga jak nowy,nie wiem jak ma na imie pan serwisant ale polecam w 100 %
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry