Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
solidny serwis wątek zamknięty Od lat korzystam z usług serwisu i jestem zadowolony
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

jest dobrze wątek zamknięty Przystępne ceny, szybko, miło. (tzn jeżeli ktoś oczekuje czerwonego dywanu i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Wreszcie porządny serwis wątek zamknięty obsługa sympatyczna i rzeczowa, a nie nadęta i burkliwa, jak w wielu innych...
~KS Cycling
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Złożony na zamówienie wątek zamknięty Rower złożony taki jaki chciałem a nawet lepszy niż się spodziewałem....
~jadęjadę
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

ODRADZAM! Brak profesjonalizmu, nieprzyjemna obsługa! wątek zamknięty Dzień dobry, Chciałam oddać mój rower do małej naprawy. Człowiek z serwisu...
~Madela
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

pompowanie koloa 2 pln :) wątek zamknięty kiedys takich jaj nie bylo :) zlozenie roweru bedzie gdzie indziej :)
~zdziwiony
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

polecam wątek zamknięty Mam rower złożony przez panów z tego serwisu, również serwisuję go tam jak...
~ms
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

Najlepszy serwis wątek zamknięty Wymiana całego napędu w jeden dzień! Wszystkie części (i to te z wyższej...
~lukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

jest nieźle wątek zamknięty ale teraz jakos panowie zaczęli windować ceny. W ciągu trzech lat wzrosły...
~leda
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2013

Jak stracić klienta w 5 min. wątek zamknięty Oddaliśmy rower na naprawę amortyzatora, naprawę hamulca przedniego i sztycy...
~Bart
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

Szybko, sprawnie, profesjonalnie. wątek zamknięty Oddałem do serwisu mój rower MTB z uszkodzonym napędem, pan szybko...
~redgrist
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Najlepszy SERWIS w Gdańsku !!! wątek zamknięty Oddałem rower do konserwacji i drobnych napraw, po jego odebraniu nie...
~Rowerzysta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Super, polecam wątek zamknięty Z moim 9 letnim synem dużo jeździmy w terenie. Kiedy przyszedł czas na zmianę...
~Artur_gd
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Fachowo wątek zamknięty Zepsuło mi się coś w pedałach, powiedzieli że pewnie support i naprawa będzie...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

bez laurki wątek zamknięty Opierając się na wystawionych laurkach udałem się do serwisu,aby dokonać...
~jerry
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Postanowiłem naprawić rower nieużywany od 2 lat. Prosiłem o założenie nowych...
~Małysz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 maja 2012

Bardzo polecam wątek zamknięty Punkt odstrasza wyglądem. Po rozmowie z jednym z panów - (i wstępnym...
~krzysiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

POLECAM wątek zamknięty skorzystałem pierwszy raz z ww. serwisu i jestem mile zaskoczony. Rower nie...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

Nie ma lepszego serwisu w 3city :) wątek zamknięty Serwisuję rower u nich od 3 lat zawsze jestem zadowolony. Zawsze wszystko...
~Vilk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Satysfakcja gwarantowana. wątek zamknięty Rower na zamówienie odebrałem taki jaki chciałem.Zapłaciłem mniej niż jak bym...
~Mike
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
48

postów

42

wątków

do góry