Widok

Zmarnowana

No to porzuć radio, albo pokręć gałką i znajdź drugi program Polskiego Radia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku, Agentko

12 godzin w wannie aż tak ekstremalnych sportów nie lubię :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

+++

przodków bardziej, niż potomków >:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wołanie na puszczy

Kerry Kingu przybywaj z Krakowa!
Przeca masz Internet!
Zaargumentuj nieobecnych nieistniejących potomków Klingonów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aaaaaaaa

No nie wytrzymam i złamię własne przyrzeczenie.
Już połamałem gnaty, ale jeszcze nie wiadomo kto za tym stoi.
Wszystkiemu winne są małe okrągłe Kiszczaczki.
Tylko 2 milony kalorii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Specjalnie dla Stworka

lingwistyczne nowinki
terminator po czesku -
elektronicky mordulec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku,

a przy wannie postawimy na straży Płk. Kiszczaka ,
Fujek będzie uziemniony....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fujek

w takim razie wskakuj do wanny, a ja Cię w niej zamknę na następne 12 godzin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworek

HM, ach taka kąpiel na pewno byłaby przjemna!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hakkenden

Może jestem monotematyczna.... ale obejrzałam właśnie przepysznie wyglądającą reklamówkę tego filmu (serialu, no), ilustrowaną jeszcze przepyszniej wspaniałym finałem Carmina Burana Carla Orffa.
Toteż powtórzę: jeśli ktoś ma dostęp do tego filmu, bardzo prosiłabym o kontakt.
Ślinka mi cieknie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płk Kiszczak

Miło , że się pojawiłeś. Co prawda wolałbym aby Twe dowcipy były bardziej 3 - wymiarowe a nie ......ale , lepszy rydz ... itd. Wzdycham do cenzury (pozdrowiam Nefer) . Kiedyś namawiałem Cię abyś napisał książkę i co ? i nic...
W każdym razie pozdrawiam
P.S. pozostałych niewymarłych starogratkowców też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fujek

nie ma to jak kąpiel w wannie pełnej kostek lodu , co? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejki

Puk, jest ktos? Ale upał, wiatraczek nie wyrabia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szatan z przeceny?

665.99
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieobecny

Czy może raczej nieudolny.Cóż za porażająca amatorszczyzna.Ale w sumie masz rację, bycie moją ofiarą to rzadko spotykany zaszczyt , później pozwolę ci wycałować mi stopy.
Sądzisz że żyjemy w demokracji? Łudzisz się , co zresztą w twoim wypadku nie jest niczym niezwykłym.Silniejszy żeruje na słabszym, czego zresztą sam wkrótce doświadczysz.
Zastanawia mnie twój styl pisania. Wygląda na to , że nigdy nie wyszedłeś poza poziom laurki.
Misiu, ja cię nie prowokuję, ja najzwyczajniej z ciebie kpię.
Niesmacznego? skąd wiesz próbowałeś?
I na koniec, ja nie mam wrogów.Już nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre rady siostry terminatora

nie mieszać wina z pitnym miodem
skutki mieszania bywają nader ciekawe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z cyklu chore widoki...

Idę sobie ulucą ,
Patrzę samochód,
nawet fajny czarny mercedes
czarne skóry
patrzę na rejestrację, a tam
666

rozejrzałam sie za właścicielem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płk.Kiszczak

Zajrzyj do najbliższego punktu skupu złomu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworek

faktycznmie, jeszcze cos mu niechcący uszkodzę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, hej

no, spokojnie! Z daleka od mojego małego Chomiczka!
No.
Masz tu ziarenko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieobecny

pozwól że się przedstawię. Jestem że tak powiem koleżanką pewnego Pułkownika i chciałabym tylko napisać, że jakkolwiek nic do Ciebie nie mam, a teksty Twoje czytam z lekim rozbawieniem i pobłażaniem (do tej pory nie wyrażałam swej na ich temat opinii; to się nazywa tolerancja, albo i pewnie - z innej strony - olewanie), to wiedz, że teksty, jak twój ostatni, szły w prawdziwym HydeParku jakieś 6 lat temu, jak ludzie jeszcze nie wiedzieli, jak się pisze. Ocenię to krótko, bo pewnie nie wiesz, na kim próbujesz się wyżywać - to jest zaledwie amatorska wersja bardziej lajtowych sprzeczek, jakie ludzie ze sobą zwykli toczyć. Poniechaj, póki jeszcze tego nie żałujesz, bo szczerze Ci powiem, że nie wyrobisz:))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry