Zmasowane Dobro

Salony masażu Masażyści

Gdańsk, Leona Droszyńskiego 28A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lidia Kurkowicz - opinia Najlepszy masaż powięziowy z jakim się zetknęłam. Polecam sprawdzić, jeżeli...
~Lidia Kurkowicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Tomasz - opinia Doskonały fachowiec, specjalista w każdym calu. Zabiegi na najwyższym...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

woy - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam gabinet masażu Zmasowane Dobre. Masażysta Tadeusz to...
~woy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lipca 2020

Świety i profesjonalny masaż wątek zamknięty Świetny masaż, super kontakt, miła atmosfera i komplet porad do samodzielnych...
~Rafał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

Perfekt wątek zamknięty Pan Tadeusz jest profesjonalistą. Polecamy . Wizyta była z dojazdem. Co...
~Agnieszka i Darek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2018

Masaż wątek zamknięty Profesjonalne podejście i zaangażowanie w pracę . Masaż u P. Tadeusza to...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Profesjonalny masaż wątek zamknięty Pan Tadeusz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu: ogromna...
~Adam Ciesielski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

ocena wątek zamknięty Pan Tadeusz jest wyjątkowo asertywny, rozumiejący potrzeby klienta, , na...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Rewelacja wątek zamknięty Masaż rewelacja, Pan wsłuchuje się w potrzeby klienta, zrozumiale wszystko...
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Zmasowane Dobro - szczerze polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam masaże w wykonaniu Tadeusza! Wielokrotnie bardzo mi...
~Karol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Masażysta Tadeusz Meissner wątek zamknięty Profesjonalne i rzetelne podejście do tematu - polecam.
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Profesjonalnie i z empatią wątek zamknięty Polecam wszystkim! Do gabinetu p. Tadeusza trafiłam z plecami zmaltretowanym...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

zmasowane dobro w rzeczy samej wątek zamknięty Polecam pana Tadeusza , jak najbardziej. Tadek przygotowywał mnie od...
~PAweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Polecam ZMASOWANE DOBRO wątek zamknięty Komfortowy gabinet - duża przestrzeń, funkcjonalne/nowoczesne wyposażenie,...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Dobry gabinet masażu wątek zamknięty Profesjonalny gabinet z profesjonalnym sprzętem.Bardzo wygodny stół do masażu...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Szczerze polecam! wątek zamknięty Już po pierwszym masażu poczułam się naprawdę lepiej. Świetny kontakt z...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Pasja i profesjonalizm wątek zamknięty Masażysta nawiązuje bardzo dobry kontakt z pacjentem, traktując każdego...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Zadowolony klient wątek zamknięty Z usług masażu wykonywanego przez Pana Tadeusza Meissnera korzystam od maja...
~Radek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Szczerze polecam! wątek zamknięty Korzystałam kilka razy z usług masażu u Tadeusza i za każdym razem byłam...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Gorąco polecam zabiegi pana Tadeusza Meissnera wątek zamknięty Od ponad pięciu miesięcy korzystam regularnie z zabiegów pana Tadeusza...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry