Jeśli chcielibyście zmienić swoje ciało na lepsze, co będzie skutkowało poprawą wielu aspektów waszego życia to z całą pewnością mogę wam polecić Trenera Przemysława Kozaka! Przeczytałem na jednym z forów o Przemku. Nie czekając skontaktowałem się z nim i co mnie bardzo zaskoczyło lada moment dostałem odpowiedź. Powiem Wam to był strzał w dziesiątke! Tak profesjonalnego i indywidualnego podejścia do klienta powinien uczyć się każdy trener! O każdej porze mogłem napisać do niego i zapytać na nurtujące mnie (czasem głupie) pytania, nieraz stwierdzałem, że musi mieć do mnie chyba świętą cierpliwość, mimo to za każdym razem dostawałem satysfakcjonującą odpowiedź. Te konsultacje bardzo mi pomogły i otworzyły oczy na wiele problemów, które nieświadomie popełniałem. Dzięki Przemkowi zgubiłem kilkanaście kilogramów i poprawiłem swoje umięśnienie. Dieta bardzo smaczna, przepisy proste i nie nudzące się. To wszystko w połączeniu z porządnym treningiem dało kolosalny efekt. To trzeba przeżyć wzrok przyjaciół i znajomych po takiej przemianie dzięki niemu to naprawde bezcenne i satysfakcjonujące doświadczenie! Z czystym sercem mogę polecić Wam Pana Przemysława Kozaka! Przekonajcie sie sami!