Widok

Zmiana zakazu na ul młyńskiej

Kto za tym aby zmienić zakaz na ul młyński ej-w przeciwną strone?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Popieram , a ta kamera co tam stoi to atrapa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
O widzę że i dwie osoby zareagowały z Młynskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Popieram już dawno trzeba było zrobić porządek samowolką niektórych mieszkańców.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
To jest jakaś kpina ze strony naszych władz, kto ten znak tam ustawił jestem jak najbardziej za tym aby był przejazd do hippicznej i chciał bym wiedzieć kto wydał na to decyzję
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo chętnie dołożę się do Prawnika który zajmie się ta sprawa
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Możecie sobie pomarzyć o jeżdżeniu mi pod moim domem. Ulica Młyńska i Hipiczna to nie jest odcinek specjalny na rajdzie, a tak wielu jeździło chcąc nadrobić stracony czas w korku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Marzenia często się spełniają i to z nawiązką .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znaki na Młyńskiej są nielegalne - nie posiadają tzw. naklejki homologacyjnej więc są g...o warte. Można jeździć do woli :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A dla czego chcecie jeździć ulicą Młyńską, aby omijać korek na skrzyżowaniu Chylonskiej z Wejherowska ? Czas najwyższy aby władza rozwiązała ten problem. Za rok będzie skończona droga S6 i w Koleczkowie będzie wjazd na nią. Jak nie będzie ronda to Koleczkowo się zakorkuje z dwóch stron, dodatkowo od zjazdu z S6 bowiem pierwszeństwo będzie na drodze 218. Już teraz od strony Kielna skąd przybędzie samochodów zjeżdżających z S6 tworzą się korki, a włączanie się do ruchu jest dość ryzykowne z racji dużego ruchu. Wójt interesuje się tylko inwestycjami które przynoszą mu osobiste korzyści. To jest żenujące ze przez tyle lat nie można ogarnąć tak prostej sprawy. A mieszkańcy siedzą cicho i stoją codziennie w korku, użalając się na forum za ograniczenie im możliwości objazdu dziurawą drogą
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tyle ludzi jeździ przez koleczkowo żeby nie jechać drogą zakorkowaną w chwaszczynie. Jak berzie obwodnica to wszędzie ruch się zmniejszy. Jak jeszcze zrobia ta obwodnicę na Żukowo to możliwe że ani w chwaszczynie ani w koleczkowie nie będzie już korku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko że na tą obwodnice trzeba będzie wjechać i zjechać a to będzie się działo w Koleczkowie. Więc ruch się nie zmniejszy, a według wyliczeń które gdzieś w internecie widziałem ma się zwiększyć
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie będzie korka - gdyż jest on tworzony przez auta jadące za Koleczkowo (w stronę Żukowa/Kartuz/itd) - te auta wjadą na obwodnicę - i zjadą z S6 w stronę Kielna. W Koleczkowie korek zniknie. Nikt nie będzie jechał z Gdyni aby wjechać na S6 w Koleczkowie - bo to jest bez sensu. Wjedzie sobie w Chylonii.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czyli rondo jest nie potrzebne ? Ok poszerzymy i poprośmy mieszkańców ul młynskiej i hipicznej aby położyli za swoje pieniądze płyty abyśmy mimo wszystko komfortowo mogli omijać korek na skrzyżowaniu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To napiszcie do wojewody z prośbą o zrobienie ronda. Ile razy już było to wałkowane. Ciągle płacz. Tylko że na forum. A po za forum to zero inicjatywy. Też byłbym za tym żeby postawili tam od razu rondo, bo czemu by nie, ale jak widać wojewoda ma inne problemy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Otworzyc mlynska spowrotem i bedziemy omijac korek jak kiedys , a mieszkancy z tamtad niech sie nie czuja jak straznicy teksasu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pierdyknąć 5 progów zwalniających jak na Majora Bojana i sprawa szybkości załatwiona.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie! Popieram.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ten cały jedno-kierunek został wymyślony przed wyborami samorządowymi... szkoda słów. Niby kierowcy za szybko jeżdżą pod ich domami, a jak oni sami sportowymi samochodami zapiep**ają po Koleczkowie i okolicach pod oknami innych to już im nie przeszkadza.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przy takim ruchu to na młyńskiej zrobi się korek. Po prostu jest za dużo samochodów a za ciężko włączyć się tam do ruchu. Jak połowa aut będzie jeździła przez młyńską to tam będziecie mieć korek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i to jest gwarancja spokojnej jazdy w korku!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i co ze bedzie , ale przynajmniej polowe mniejszy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rysiu, przesiądź się na rower wówczas poboczem ominiesz korek. Oczywiście wówczas możesz również jechać odcinkiem jednokierunkowym na Mlynskiej. Zakaz nie dotyczy rowerów ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Proponuje przenieść rondo z Kielna do Koleczkowa i przy okazji zwinac trochę kostki z Kielna i zrobić Chylonska w Koleczkowie. Kto za?? :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wróć do przedszkola, a nie na forum z takimi dziecinnymi tekstami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zdecydowanie powinien byc tamtejszy przejazd otwarty skoro wydolnosc glownej drogi jest zbyt mala i codziennie ludzie stoja w ponad kilometrowym korku. Nie wiem kto wydal zgode na zablokowanie mlynskiej , ale napewno nie byl to ktos nazbyt sprytny, delikatnie mowiac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inicjatywa mieszkańców, wsparta działaniami radnego i wójta... przed wyborami. Na szybko zorganizowane i w tydzień znak postawiono.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za chwilę zamkną drogę Koleczkowo-Kielno (znaki już stoją). Korek powinien sie zmniejszyć choc zapewne część kaszubów jeszcze będzie szukała przez kilka dni objazdów (w stronę Przodkowa i Szemuda). Oczekuję jednak znaczego spadku ruchu pojazdów (czyli korka zaczynajacego się za jeziorkiem). Będzie dobrze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Juz zamknęli a ludzie i tak jadą nie patrzac na znaki i barierki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałem uprzejmie poinformowac że dziś o godz 15.50 były dwa auta na krzyżówce. Zatem zgodnie z tym co pisałem - korek zniknął.
Taka sytuacja będzie po otwarciu S6. Rondo jest niepotrzebne - jak twierdziłem od początku (chociaż uporządkuje wjazd). Można się rozejsć - koniec sensacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Staszek - otua na prezydenta !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja to bym chciał prezesa na sołtysa... ah pięknie by było
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tego małego z kotem ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Staszek co ty cpasz korek jest codziennie , dzis stalem od lasu, jak ty bez ronda chcesz dalej w korku stac to stoj i nie pisz glupot
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Staszku, co ty piszesz za bzdury. Poczekaj na wiosnę i lato, (a nie jesień pandemiczną) to się zagotujesz w klimatyzowanym samochodzie. I jak odpalą S6 to i tak będzie korek, jak nie od razu to za parę miesięcy. Obiecuję ci. Wszystko się rozwija Deweloperka wchodzi wszędzie i wejdzie do Koleczkowa, Bojana itp. więc potrzebna jest rewitalizacja dróg, nie tylko rondo w Kol. ale i droga Chylońsko -Marszewska, kpiną jest jaszcze to, że tam nie ma chodnika(ul. Chylońska) i Mareczek musi chodzić po ulicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiejszy korek drodzy Koleczkowanie wynikał z korka Łężyce-Rumia. Znaczna częśc kierowców postanowiła jechac przez Wejherowo (dlatego korek przy krzyżowce szybko się poruszał gdyż większośc skręcała w prawo na Wejherowo).
Druga sprawa jest taka - że być może część GKA po kilku dniach stania w Chwaszczynie postawnowiła jechac jednak przez Bojano i Karczemki. Być może postanowią jednak jeździć nadal przez Koleczkowo.
Trzecia - że jest piatek
Dobrze że niewiele osób wie że nadal mozna dojechac do Kamienia przez las - bo inaczej GKA tamtędy by się pchała.
Jestem spokojny i Obserwatorze 48 zapewniam cię że po otwarciu S6 korka nie będzie gdyż GKA śmigac będzie S6ką zjeżdżając w stronę Kielna.
Życze dobrego weekendu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brrrr, 30 lat to obserwuję i nie jest fajnie. Że tak powiem słabo. Jeżdżę obserwuje i jest słabo. Wiocha w tyle stoi i to w korkach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Staszek chyba twoja kula do wrozenia potrzebuje kalibracji :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Nowy Mechanik (35 odpowiedzi)

Co sądzicie o nowym mechaniku w Koleczkowie przy skrzyżowaniu na Chylonie?? Warto oddać samochód...

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

do góry