Tak wiele chciałabym powiedzieć, że aż nie wiem jak to wszystko wyrazić. Tak wiele zawdzięczam Pani Joannie. Zanim zaczęłam terapię nie potrafiłam już nawet normalnie funkcjonować. Dzięki niej na nowo nauczyłam się cieszyć życiem i jak podejmować lepsze decyzje. Pomogła mi z powrotem stać się silną kobietą, pełną radości. Terapia z Panią Joanną to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Dzisiaj uważam że każdy powinien mieć swojego psychologa, z którym może porozmawiać. I gorąco polecam Panią Joannę. Ma niesłychaną umiejętność dostrzegania wszystkiego co się dzieje z pacjentem, nie tylko po rozmowie ale również go gestach ciała. I co najważniejsze potrafi słuchać, rozmawiać i razem się pośmiać. Dzięki naszym terapią nauczyłam się jak podejmować decyzje oraz dostrzegać kiedy w głowie zapala mi się 'czerwona lampa' i co najważniejsze reagować na ten sygnał :) kiedy pomyślę o całej mojej terapii to jestem bardzo wzruszona że szczęścia bo nigdy nie przypuszczałam że jedna właściwa osoba może tak wiele wnieść do mojego życia i tak wiele mnie nauczyć. A wtedy naprawdę potrzebowałam by ktoś nauczył mnie na nowo stawiać kroki i pokazał mi jak wspaniałą jestem kobietą.