Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Luiza - ocena nowy temat Pani Joanna bardzo mi pomogła w najtrudniejszych momentach mojego życia, to...
~Luiza
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Dorota - ocena nowy temat Pani Joanna odmieniła moje życie.... Bardzo się cieszę że trafiłam do niej na...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 marca 2024

Olga - opinia Miałam ogromne szczęście trafić na Panią Joannę. Pomogła i wsparła mnie w...
~Olga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2022

Agata - opinia Co prawda jestem dopiero po pierwszej wizycie, ale bardzo dobre pierwsze...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 sierpnia 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Do Pani Joanny skierowała mnie bardzo ceniona pani doktor. Nie byłam do końca...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Chodziłam do Pani Joanny na terapię przez 4 lata i zdecydowanie polecam tę...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Do Pani Asi chodzę już kilka lat i nie wyobrażam sobie, co byłoby ze mną,...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

Kryśka - opinia wątek zamknięty Mam ogromne szczęście, że trafiłam do Pani Asi, która jest świetną psycholog....
~Kryśka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

odmieniła moje życie wątek zamknięty Tak wiele chciałabym napisać, ale brakuje właściwych słów.Bardzo polecam,...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lipca 2019

Zmieniła moje życie wątek zamknięty Tak wiele chciałabym powiedzieć, że aż nie wiem jak to wszystko wyrazić. Tak...
~Patrycja P. z Redy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2019

Profesjonalna i konkretna pomoc. wątek zamknięty Bardzo polecam, osobom ktorym zależy na konkretach. Odpowiednia osoba w...
~*
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

Odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu. wątek zamknięty Bardzo zaangażowana w terapię, życzliwa osoba. Jednocześnie konkretna i...
~N.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Z serca polecam wątek zamknięty Pani Joanna jest swietnym terapeuta. To bardzo ciepla i zyczliwa osoba....
~Dominik K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Bardzo dobry specjalista wątek zamknięty Bardzo dobry specjalista a przede wszystkim dobry,życzliwy człowiek. Pani...
~Irena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Wyrozumiala, cierpliwa, świetny terapeuta. Terapia zakończyła się sukcesem....
~Ags
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

Pani Asia Mój psychote.peuta wątek zamknięty Pani Asia Jest moją ostoją , spokojem duszy i ciała, co ważne w lękach i...
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Najlepszy psycholog wątek zamknięty Pani Joanna to mój Anioł Stróż. Zawsze wysucha i dobrze doradzi. Cudowny...
~Matka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Terapia pary wątek zamknięty Podczas terapii okazalo sie, że problemy nie byly tam, gdzie chcielismy je...
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Bardzo dobry psycholog wątek zamknięty Na terapię chodzę od 2015r. Dzięki terapii spojrzałam na swoje życie inaczej,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry